Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Megint Borfalu az 56-osok terén

Megint Borfalu az 56-osok terén

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2007. 08. 10.
Macifröccs-himnusz született: BÖBE és NEON LEON közös dala hódítja meg a nyarat
2025-06-30 11:54:28

A málnás fröccs frissítő élményét idézi meg a „Buborékok” című dal, amely az Artisjus Songbook Camp

A Nagyvárosi bujdosó emléke – 71 éve született Kissferi
2025-06-29 16:21:51

Kiss Ferenc zeneszerzőként, énekmondóként és népzenegyűjtőként egész életében a hagyományt szolgálta

Jön a III. Sukorói Tűzugró Fesztivál
2025-06-27 09:00:33

Ismét lángra lobban Sukoró Szent Iván-éji tüze! A nyári napforduló alkalmából koncertek, táncház és

Magyar tehetségek is a reflektorfényben a Bartók Világversenyen
2025-06-24 12:28:09

31 fiatal zongorista, köztük hat magyar lép pódiumra idén szeptemberben a Zeneakadémián megrendezett versenyen.

további bejegyzések a szerzőtől »

Augusztus 16-20. között az 56-osok terén ismét várja a Borfalu az érdeklődőket. A negyedik alkalommal megrendezett esemény célja, hogy a hazánkban található több mint félezer szőlő és bortermelő település közül minél többen kapjanak lehetőséget a bemutatkozásra. A finom borok kóstolgatása mellett gazdag kulturális programot is szerveztek a rendezők.

Mindenki megtalálhatja az ízlésének valót, hiszen lesz fröccs sátor, gyümölcs sátor, bio udvar, sajtsátor és hogy mindenki meg is találja ezeket, információs pultok segítik a tájékozódást. A jóféle itókák mellett a magyar konyha finomságait is megkóstolhatják a kulináris örömök kedvelői. 

A jó közérzethez hozzájárul a cigányzenétől a rock and rollon át a jazzig sokféle színvonalas zenei együttes is. Ebben az évben különleges csemegére is számíthatnak a kultúra kedvelői, hiszen a Borfalu szervezői meghívták fővárosi és vidéki rendezvényeikre a Largo tagjait. A Largo a Zeneakadémia diákjai által alapított közhasznú társaság. A fiatalokból álló együttes francia sanzonokat, jazzt ad elő. A fellépő együttesek között lesz mások mellett a Papa Jazz, Gál Csaba "Boogie", a Kónya Miklós vezette Borfalu cigányzenekar, Ungár Anikó mágusnövendékei, a Mlados néptánccsoport, a Vivát Bacchus énekegyüttes, Palya Bea, valamint a Száz tagú cigányzenekar.

A napi belépő 1300 forintba kerül, de aki csütörtöktől vasárnapig délután kettő előtt érkezik, ingyenesen beléphet. A jegy valamennyi programra érvényes, beleértve az esti koncerteket is. A teljesáru napijegy tulajdonosa egy borfalu emblémával gravírozott üvegpoharat is kap, amelyből kedvére kóstolgathatja a hazai borvidékek nedűit. Nem árt tudni, hogy a kóstolóért készpénzzel kell fizetni.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Lavór

Ajánlott bejegyzések:

  • A sztárok fotósa, a város fia – Szipál Márton előtt tiszteleg Debrecen A sztárok fotósa, a város fia – Szipál Márton előtt tiszteleg Debrecen
  • Színház, zene, természet: összművészeti ünnep a Dunakanyar szívében Színház, zene, természet: összművészeti ünnep a Dunakanyar szívében
  • Amíg élek – A Chalga új albuma személyesebb, poposabb és népibb egyszerre Amíg élek – A Chalga új albuma személyesebb, poposabb és népibb egyszerre
  • Együtt lenni jó – újra itt a Kispesti Városünnep! Együtt lenni jó – újra itt a Kispesti Városünnep!
  • Hidegháborús kémfilm forog Vilmányi Benett főszereplésével Hidegháborús kémfilm forog Vilmányi Benett főszereplésével

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr497820974

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard