Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Indiana Jones visszatér a gyökerekhez

Indiana Jones visszatér a gyökerekhez

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2007. 09. 18.
Zene, ami összeköt - országjárásra indul a Concerto Budapest
2025-07-11 18:00:00

A klasszikus zene erejével szeretné közelebb hozni az embereket egymáshoz és a kultúrához a Concerto Budapest

Tánc, zene, mesterségek: a Hagyományok Háza beköltözik a nyári fesztiválokra
2025-07-11 11:07:40

Legyen szó kézműves foglalkozásról, táncházról, népzenei koncertről vagy mesemondásról, a Hagyományok

Teljes a B My Lake 2025 programja: 70+ DJ, divatshow és díjnyertes filmek a Velencei-tónál
2025-07-10 10:23:28

A 2025-ös B My Lake fesztivál minden eddiginél színesebb programkínálattal tér vissza július 24. és 26.

„A zene mindenkié” – Rost Andrea zenei zarándoklata
2025-07-08 12:02:05

Mi történik, amikor egy világhírű operaénekesnő a koncerttermek helyett ott énekel, ahol a zene valóban

további bejegyzések a szerzőtől »

Steven Spielberg filmjeinél bevett szokás, hogy a lehető legkésőbbi időpontig titokban tartják a részleteket, különösen ami a film cselekményét illeti - de az új Indiana Jones film körül tapasztalható titkolózás minden korábbi példát felülmúl.

„Ez a legtitkosabb film, ami valaha is készült. Még FBI ügynökök is vannak köztünk a forgatáson!”, mondta az egyik főszereplő, Cate Blanchett, akinek természetesen a pontos szerepét sem tudni, és csak sejteni lehet, hogy a negatív hősnőt alakítja majd.

Hála a nagy titkolózásnak és a negyedik rész hivatalos címe megszellőztetésének, máris elkezdődött a spekuláció a cselekményt illetően – vagyis bevált Spielberg és a producerként serénykedő George Lucas számítása – , amelybe még egy harvardi professzor, Marc Zender is beszállt. Zender szerint a cím alapján – Indiana Jones és a kristálykoponya királysága – valószínűsíthető, hogy dr. Jones több, mágikus erővel bíró, az ősi maják, vagy egy még korábbi civilizáció által készített kristálykoponya nyomába ered valahol Közép-Amerikában, csakhogy a koponyák egyszerre hozhatnak halált másokra és végtelen tudást birtokosukra, ami elég veszélyes kombináció.

Mindez visszatérést jelentene az első részhez, melynek egy része szintén ebben a régióban játszódott. Szintén újra láthatjuk majd a vásznon Marion Ravenwoodot (Karen Allen), Indy régi szerelmét is.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Film

Ajánlott bejegyzések:

  • Az első amerikai űrhajósnő élete Az első amerikai űrhajósnő élete
  • Hidegháborús kémfilm forog Vilmányi Benett főszereplésével Hidegháborús kémfilm forog Vilmányi Benett főszereplésével
  • David Attenborough új óceánfilmje júniusban debütál: lenyűgöző utazás a tengerek megmentéséért David Attenborough új óceánfilmje júniusban debütál: lenyűgöző utazás a tengerek megmentéséért
  • Itt az új teaser Nemes Jeles László Árva című filmjéhez Itt az új teaser Nemes Jeles László Árva című filmjéhez
  • Szeptemberben érkezik a mozikba a Hívatlanok – Második fejezet Szeptemberben érkezik a mozikba a Hívatlanok – Második fejezet

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr87821708

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard