Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Hatalmas adventi vásár Győrben

Hatalmas adventi vásár Győrben

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2007. 11. 19.
A nyár ritmusai a BJC-ben
2025-07-02 08:17:33

A Budapest Jazz Club nyáron is gondoskodik arról, hogy a jazzrajongók ne maradjanak élmények nélkül.

Családi titkok, közéleti drámák – A Pulszky-levelezés feltárja a múltat
2025-07-01 11:56:45

A Pulszky család 1867 és 1911 között íródott 331 levele nem csupán személyes vallomásokat és meghitt

Macifröccs-himnusz született: BÖBE és NEON LEON közös dala hódítja meg a nyarat
2025-06-30 11:54:28

A málnás fröccs frissítő élményét idézi meg a „Buborékok” című dal, amely az Artisjus Songbook Camp

A Nagyvárosi bujdosó emléke – 71 éve született Kissferi
2025-06-29 16:21:51

Kiss Ferenc zeneszerzőként, énekmondóként és népzenegyűjtőként egész életében a hagyományt szolgálta

további bejegyzések a szerzőtől »

A győri belváros ad helyet a november 30-án nyíló adventi vásárnak, a kereskedők a sétálóutcán és a tereken felállított 100 alpesi faházban december 23-ig kínálják áruikat.

Bozsoky Zoltán,  a főszervező Győri Vásár Kft. ügyvezető igazgatója elmondta: a vásár és a hozzákapcsolódó kulturális fesztivál költségvetése 40 millió forint. A faházak bérleti díja tavaly óta nem változott: a megyeháza előtti téren a vásár teljes időtartamára 430 ezer forint, a Széchenyi téren pedig 300 ezer forint. Az eseményre nem csak a térségből, hanem az ország távolabbi részeiből, sőt Romániából is várnak kereskedőket. Kínálatukban divatáruk, ajándéktárgyak, ékszerek, lakástextíliák, játékok egyaránt szerepelnek.

Csurák Erzsébet, a fesztivál iroda igazgatója a kulturális programokkal összefüggésben kiemelte: a több mint 100 rendezvény 80 százaléka ingyenes. Egyebek között lesz jégszobrász verseny, több néptánc-műsor és számos könnyűzenei koncert. Igazi meglepetésre számíthatnak a gyermekek a Csodák Palotája interaktív játszóház megnyitásával, ennek anyagát a budapesti Csodák Palotájától kapja Győr.

Újdonságként a Széchenyi téren 300 négyzetméteres műjégpályát is kialakítanak, amelyet január 2-ig térítésmentesen használhatnak a téli sport kedvelői. A műjégpálya köré telepednek, s kínálják boraikat Badacsony, Villány és más hazai tájegységek borászai.

Forrás: MTI

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Lavór

Ajánlott bejegyzések:

  • Magyar tehetségek is a reflektorfényben a Bartók Világversenyen Magyar tehetségek is a reflektorfényben a Bartók Világversenyen
  • Világsztárokkal és hazai ikonokkal búcsúzik a nyár Szegeden Világsztárokkal és hazai ikonokkal búcsúzik a nyár Szegeden
  • Benson Boone letarolja a nyarat – itt az új album és videóklip Benson Boone letarolja a nyarat – itt az új album és videóklip
  • „Ennyike?” – A kérdés, amit nem lehet megkerülni „Ennyike?” – A kérdés, amit nem lehet megkerülni
  • Hidegháborús kémfilm forog Vilmányi Benett főszereplésével Hidegháborús kémfilm forog Vilmányi Benett főszereplésével

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr337822846

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard