Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Közel 14 ezren látták az első napon a 9 1/2 randit

Közel 14 ezren látták az első napon a 9 1/2 randit

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2008. 02. 23.
Hurrá, itt a gyereknap!
2022-05-29 07:23:43

Nincs jobb vasárnapi program, mint járni egyet az Állatkertben, ahol már megnyílt a lepkekert is, és cukin

Huszonhárman keresik a kiutat
2022-05-28 16:41:30

Június 8-án a Pintér galériában nyílik meg az a különleges kiállítás, amelyet a közelmúlt viszontagságai

Film készült a legendás magyar hegymászóról
2022-05-27 14:31:51

A megtörtént eseményeken alapuló film ősszel kerül a mozikba. Erőss Zsolt 2002. május 25-én, 10.30-kor

Itt a várva-várt Esterházy koncertsorozat
2022-05-26 07:19:06

Újra nagy nevek érkeznek Kismartonba, május végétől decemberig tartanak a komolyzenei rendezvények a

további bejegyzések a szerzőtől »

Az év legjobb nyitányát produkálta Sas Tamás új filmje, a 9 1/2 randi. A Valentin-napon bemutatott romantikus vígjátékra közel 14 ezren voltak kíváncsiak rögtön a premier napján.

A szerelmesek ünnepére időzített film főhősét Fenyő Iván alakítja, aki sikerkönyve megírása után éli gondtalanul életét, szórja a pénzt, hotelben lakik, és sportkocsival jár. Három év telik el így, egy nap azonban borul az édes élet. Kiadója 10 napot ad neki egy új könyv megírására, amelynek témája, miért van olyan sok magányos nő Budapesten. 10 nap alatt találkoznia kell tehát 10 szinglivel, részt venni főzőrandin, rapidrandin, salsarandin, közel kerülni a hölgyekhez, diktafonra venni a beszélgetéseket és megírni a könyvet.

A Sas-Neményi páros előző filmje, az SOS Szerelem kiemelkedő közönségsikernek bizonyult a mozikban. A nyertes csapat a sikeren felbuzdulva ismét összeállt, hogy egy újabb romantikus komédiával gazdagítsák a hazai minőségi közönségfilmek palettáját. A film témája ismét a szerelem, a párkapcsolatok problematikussága, és a mélyebb érzések fontossága.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Film

Ajánlott bejegyzések:

  • Különös szeánszok egy budai villában Különös szeánszok egy budai villában
  • Ki volt Jézus apja? Ki volt Jézus apja?
  • Metszet az elengedésről Metszet az elengedésről
  • Új magyar Oscart hozott a Düne Új magyar Oscart hozott a Düne
  • Szívszorító jelenetek a légópincében Szívszorító jelenetek a légópincében

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr667824596

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Hallgasd a Kultúrpart műsorát a Trend FM-en! Minden szerdán 16-18h között várunk benneteket!

trendfm_logo_subhead.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. A forradalom egy holland fotós szemével
  6. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  7. Meztelenség és anatómia
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

versverseny-banner-2021.png

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard