Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Lesz valaha 4-es metró? Nézze meg!

Lesz valaha 4-es metró? Nézze meg!

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2008. 05. 16.
Tradíció és elegancia találkozása – Átadták a Kis fekete pályázat díjait
2025-10-14 09:25:02

Tíz alkotó vehetett át elismerést a Hagyományok Háza Kis fekete pályázatán, ahol a népművészet és a

Tiszta őrület – Woody Allen legújabb darabjának világpremierje Budapesten
2025-10-13 18:00:00

November 7-én a Centrál Színházban mutatják be Woody Allen legújabb vígjátékát, a Tiszta őrületet

Szembe mersz nézni azzal, akivé válhattál volna?
2025-10-13 17:08:25

Vigh Bálint új független filmje, a KONEKT az önismeret és a traumafeldolgozás kérdéseit vizsgálja egy

Dalokból szőtt történelem – megjelent a Dalszerző Bookazin
2025-10-10 17:00:00

Megjelent az Artisjus első Dalszerző Bookazin kiadványa, amely több mint száz év magyar zenetörténetét

további bejegyzések a szerzőtől »

Nyílt napokat szervez az Urbitális Majális rendezvénysorozat keretében a DBR Metró Projekt Igazgatóság, az SwO Metró 4 Építő Kkt. és az Eurometro. Ennek jegyében a Bocskai úti és a Rákóczi téri épülő állomásokat tekinthetik meg az érdeklődők ezen a hétvégén.

A 4-es metró szakemberei pénteken és szombaton minden érdeklődőt várnak a Bocskai úti és a Rákóczi téri állomásokon.

A Budapesti Urbanisztikai Majális egy hat héten át tartó, egész Budapestet felölelő eseménysorozat. A rendezvény a város gazdagságát, sokarcú kultúráját, ezerszínű társadalmát mutatja be, célja, hogy elősegítse Budapest jobb nemzeti és nemzetközi szintű megismerését, értékeinek megbecsülését, fejlődésének aktuális irányvonalait - részben szakmai, urbanisztikai előadások, viták, kiállítások életre hívásával, részben pedig művészeti, kulturális találkozók és fesztiválok csokorba szedésével. A programokban nemcsak hagyományos konferenciák, kiállítások, gondolkodó műhelyek találhatóak, hanem alkalmat ad arra is a rendezvénysorozat, hogy a városlakók megismerhessék a közösséget szolgáló intézményeket, szervezeteket is.

Az érdeklődők ezen a hétvégén szakértő mérnökök idegenvezetésével látogatást tehetnek két épülő állomáson. Mind a Bocskai úton, mind a Rákóczi téren - pénteken 12 és 18 óra, szombaton pedig 10 és 16 óra között - várják a metróépítők az érdeklődőket. A helyi InfoPontok a rendezvény alatt végig nyitva tartanak majd.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Építészet Műemlékvédelem Képző Divatcsarnok

Ajánlott bejegyzések:

  • 32 kilóméter mészkőlabirintus húzódik Kőbánya alatt 32 kilóméter mészkőlabirintus húzódik Kőbánya alatt
  • Mérnöki csodák, amelyek megváltoztatták a világot Mérnöki csodák, amelyek megváltoztatták a világot

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr257827744

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard