Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Kern, Cserhalmi és a többiek Debrecenben

Kern, Cserhalmi és a többiek Debrecenben

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2008. 05. 22.
Macifröccs-himnusz született: BÖBE és NEON LEON közös dala hódítja meg a nyarat
2025-06-30 11:54:28

A málnás fröccs frissítő élményét idézi meg a „Buborékok” című dal, amely az Artisjus Songbook Camp

A Nagyvárosi bujdosó emléke – 71 éve született Kissferi
2025-06-29 16:21:51

Kiss Ferenc zeneszerzőként, énekmondóként és népzenegyűjtőként egész életében a hagyományt szolgálta

Jön a III. Sukorói Tűzugró Fesztivál
2025-06-27 09:00:33

Ismét lángra lobban Sukoró Szent Iván-éji tüze! A nyári napforduló alkalmából koncertek, táncház és

Magyar tehetségek is a reflektorfényben a Bartók Világversenyen
2025-06-24 12:28:09

31 fiatal zongorista, köztük hat magyar lép pódiumra idén szeptemberben a Zeneakadémián megrendezett versenyen.

további bejegyzések a szerzőtől »

Öt sikerdarab 12 alkalommal szórakoztatja a debreceni nyári színházi estéken a látogatókat 19. és július 15. között a Kölcsey Ferenc Tanítóképző Főiskola udvarán - közölte Makray Balázs, a Főnix Rendezvényszervező Kht. ügyvezető igazgatója csütörtökön sajtótájékoztatón.

Elsőként június 19-én Kern András, Koltai Róbert és Fehér Anna főszereplésével A miniszter félrelép című bohózatot mutatja be a fővárosi József Attila Színház társulata.

Tóth Ildikó és Cserhalmi György a főszereplője A fogadósnő (Mirandolina) című vígjátéknak, amely a Vidám Színpad előadásában kerül színre. A Madách Színház mutatja be a Ne most, drágám című komédiát Gálvölgyi János főszereplésével
június 30-án és július 1-én


Koncz Gábor rendezi a maga és Almási Éva főszereplésével színre kerülő Társasjáték New Yorkban című vígjátékot, míg az idei sorozatot az Indul a bakterház zárja. A Turay Ida Színtársulat és a soproni Petőfi Színház produkciójában mások mellett Mikó Istvánnak, Boros Zoltánnak és Nemcsák Károlynak tapsolhat majd a közönség.

A debreceni nyári esték iránt évről évre nő az érdeklődés: a korábbi helyszínen, a városháza udvarán mintegy 200-an tekinthettek meg egy-egy előadást, most pedig már ennél több bérletet adtak el az idei bemutatókra - közölte Makray Balázs.

1994-től 10 éven át adott helyet a nyári játékoknak a városháza udvara, majd miután egyre szűkösebbé vált, a Kölcsey főiskola udvarába helyezték át a rendezvény, ahol egyszerre 700-an tekinthetik meg az előadásokat. Tavaly 7 ezren látták a bemutatókat, s 350 bérletet értékesítettek, az idei bérlet-eladások arra utalnak, hogy egyre többen kíváncsiak az egész sorozatra, amelynek előadásai az idén parádés szereposztásban kerülnek közönség elé - tette hozzá az ügyvezető igazgató.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Színház Debreceni nyári estek

Ajánlott bejegyzések:

  • Színház, zene, természet: összművészeti ünnep a Dunakanyar szívében Színház, zene, természet: összművészeti ünnep a Dunakanyar szívében
  • Jókai Mór és a múzeumok varázslatos éjszakája Jókai Mór és a múzeumok varázslatos éjszakája
  • Két jubileum – egy rendhagyó évad! Két jubileum – egy rendhagyó évad!
  • Szabad ég, szabad gondolat, szabad élmény – Nyári színház a Városmajorban Szabad ég, szabad gondolat, szabad élmény – Nyári színház a Városmajorban
  • Forradalmi színházi esttel nyitott az újonnan alakult Erkel Színház Forradalmi színházi esttel nyitott az újonnan alakult Erkel Színház

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr137828068

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard