Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
Nagy nemzeti bohóctalálkozó

Nagy nemzeti bohóctalálkozó

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2008. 05. 31.
Elstartolt a Művészetek Völgye
2026-07-24 15:13:09

Ma reggel hivatalosan is kezdetét vette a 35. Művészetek Völgye: július 24. és augusztus 2. között ismét

Szavakkal festeni
2026-07-16 12:47:33

Értékes készségeket fejleszt a Hagyományok Háza ősszel induló képzése A jó mesemondó - Kovács Ágnes

Az emberség ünnepe
2026-07-15 14:46:33

Immár 19. alkalommal rendezik meg 2026. augusztus 4-8.között az Ördögkatlan Fesztivált, melynek

„Az embert emberré tette…” – vasárnap zárt a DOMBOS FEST
2026-06-29 20:24:10

A DOMBOS FEST idei vasárnap esti fellépője volt a Szegedről érkező Csizmadia Anna – Nagy Gábor – Szokolay

további bejegyzések a szerzőtől »

Bohócparádét rendeznek június 8-án, vasárnap a budapesti városligetben. Számos eseményen jelennek meg bohócok, ebből is látszik, hogy szükség van rájuk és munkájukra. A fesztivál célja, hogy az ország bohócai találkozzanak, az érdeklődők pedig jól érezzék magukat a számos szórakoztató programon.

Ricsi bohóc
Tavaly, az első parádén mintegy 40 bohóc vett részt - tájékoztatta az MTI-t Ricsi bohóc, az esemény ötletgazdája és főszervezője. A programokon ingyen vehetnek részt az érdeklődők. A rendezvény egyik látványossága a 13 méter hosszú kamion, amelynek oldalát az érkező gyerekek saját rajzaikkal díszíthetik fel 13 órától. A Parádés Kamionról lufikat, szappanbuborékot, ajándékokat osztogatnak majd a bohócok, miközben szól a zene.

Az állatkert és a Széchenyi Fürdő közötti területen vetélkedők, vicces feladatok várják az érdeklődőket. A Fővárosi Nagycirkusz előtt Lui mentalista tart mágikus bemutatót, míg a Vidámpark előtti területen bohóc produkciók látható.

Részletes információ a www.bohocparade.hu című honlapon található.

A rendezvény főszervezője szeretne mintegy 260 hátrányos helyzetű gyermeket meghívni az eseményre, ám utaztatásukra még nincs elegendő pénz, ezért cégek, magánszemélyek támogatását várja. Mintegy 450-500 ezer forintra lenne szükség, hogy a vidéken élő fiatalok részt vehessenek a Bohócfesztiválon - tette hozzá Ricsi bohóc.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Budapest Gyermek Fővárosi Nagycirkusz

Ajánlott bejegyzések:

  • Szavakkal festeni Szavakkal festeni
  • Létezik gyógyító múzeum?! Létezik gyógyító múzeum?!
  • Péter Bence hazatér - a világsztár zongorista Budapesten mutatja be legújabb produkcióját Péter Bence hazatér - a világsztár zongorista Budapesten mutatja be legújabb produkcióját
  • VALMAR – Év végi szuperkoncert az Arénában VALMAR – Év végi szuperkoncert az Arénában
  • A lélek hangja Harlem szívéből – Motown klasszikusokkal tér vissza a gospelkórus A lélek hangja Harlem szívéből – Motown klasszikusokkal tér vissza a gospelkórus

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr817828538

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása