Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Rekordnézőszámmal zárt az EFOTT

Rekordnézőszámmal zárt az EFOTT

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2008. 07. 21.
Családi titkok, közéleti drámák – A Pulszky-levelezés feltárja a múltat
2025-07-01 11:56:45

A Pulszky család 1867 és 1911 között íródott 331 levele nem csupán személyes vallomásokat és meghitt

Macifröccs-himnusz született: BÖBE és NEON LEON közös dala hódítja meg a nyarat
2025-06-30 11:54:28

A málnás fröccs frissítő élményét idézi meg a „Buborékok” című dal, amely az Artisjus Songbook Camp

A Nagyvárosi bujdosó emléke – 71 éve született Kissferi
2025-06-29 16:21:51

Kiss Ferenc zeneszerzőként, énekmondóként és népzenegyűjtőként egész életében a hagyományt szolgálta

Jön a III. Sukorói Tűzugró Fesztivál
2025-06-27 09:00:33

Ismét lángra lobban Sukoró Szent Iván-éji tüze! A nyári napforduló alkalmából koncertek, táncház és

további bejegyzések a szerzőtől »

Látogatórekordot döntött a vasárnap befejeződött 33. EFOTT; a dunaújvárosi Szalki-szigeten mintegy 60 ezren vettek részt az Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozóján (EFOTT).

A kedden nulladik nappal megkezdődött fesztiválon kilenc helyszínen 300 fellépő szórakoztatta a fiatalokat. A találkozó akár a hazai rockzene fesztiválja is lehetett volna, ugyanis csak honi együttesek léptek színpadra. A legtöbben a szombati Tankcsapda koncertre voltak kíváncsiak, a becslések szerint legalább 12 ezren hallgatták az együttest.


A koncerteken kívül számos más program is várta a találkozó részvevőit, Mivel az idei EFOTT a sport jegyében zajlott, a részvevők sportolókkal találkoztak, vetélkedőkön vettek részt, valamint egy homokkal leszórt óriás röplabdapályán próbálhatták ki ügyességüket.

Dunaújváros önkormányzata mindent megtett a fesztivál sikeréért: 100 millió forintot biztosított az eddig elhanyagolt sziget rekonstrukciójára. Kiépítették a hiányzó közműveket, 40 zuhanyozót állítottak fel, s csaknem félmillió forintért két robogót vásároltak az EFOTT területén szolgálatot teljesítő rendőröknek.
A fiatalokat térítésmentesen szállították a Volán fesztiválbuszai a szigetre és onnan Dunaújvárosba. Mivel az öböl vizében tilos volt a fürdés, a fesztiválozók ingyen fürödhettek a városi uszodában.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Zene EFOTT EFOTT 2008

Ajánlott bejegyzések:

  • Színház, zene, természet: összművészeti ünnep a Dunakanyar szívében Színház, zene, természet: összművészeti ünnep a Dunakanyar szívében
  • Idén is a Gyerek Szigettel kezdődik a vakáció Idén is a Gyerek Szigettel kezdődik a vakáció
  • Pünkösdi Örökség Ünnep – Élő hagyományok és közösségek a Skanzenben Pünkösdi Örökség Ünnep – Élő hagyományok és közösségek a Skanzenben
  • Jókai Mór és a múzeumok varázslatos éjszakája Jókai Mór és a múzeumok varázslatos éjszakája
  • JJ megnyerte az Eurovíziós Dalfesztivált, melyben a Budapest Scoring Orchestra is közreműködött JJ megnyerte az Eurovíziós Dalfesztivált, melyben a Budapest Scoring Orchestra is közreműködött

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr287831078

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard