Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Craignek plasztikai sebészre volt szüksége

Craignek plasztikai sebészre volt szüksége

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2008. 10. 09.
Macifröccs-himnusz született: BÖBE és NEON LEON közös dala hódítja meg a nyarat
2025-06-30 11:54:28

A málnás fröccs frissítő élményét idézi meg a „Buborékok” című dal, amely az Artisjus Songbook Camp

A Nagyvárosi bujdosó emléke – 71 éve született Kissferi
2025-06-29 16:21:51

Kiss Ferenc zeneszerzőként, énekmondóként és népzenegyűjtőként egész életében a hagyományt szolgálta

Jön a III. Sukorói Tűzugró Fesztivál
2025-06-27 09:00:33

Ismét lángra lobban Sukoró Szent Iván-éji tüze! A nyári napforduló alkalmából koncertek, táncház és

Magyar tehetségek is a reflektorfényben a Bartók Világversenyen
2025-06-24 12:28:09

31 fiatal zongorista, köztük hat magyar lép pódiumra idén szeptemberben a Zeneakadémián megrendezett versenyen.

további bejegyzések a szerzőtől »

Daniel Craig annyi sérülést begyűjtött a legutóbbi Bond-film forgatásán, hogy plasztikai sebészre volt szüksége. "Ostoba kellemetlenség volt, mert le kellett állni a filmezéssel. De remek plasztikai sebészi ellátást kaptam" - nyilatkozta az utóbbi időben felkötött karral mutatkozó 40 éves brit sztár.

A Quantum of Solace című 007-es thriller felvételét többek között az arca is megsínylette: nyolc öltéssel varrták össze, miután az egyik verekedős jelenetben kollégája véletlenül behúzott neki.
Craig azt is elárulta, hogy belezúgott M-be, akit Judy Dench alakít, de védekezésül hozzátette, hogy szerinte nincs férfi a Földön, aki élete során egyszer ne érzett volna hasonlóan Bond főnöke iránt: "M bámulatos" - áradozott. 

"Judy Dench a brit film matriarchája. Istenadta erő árad belőle. És valóban, Bondnak szüksége van egy ilyen nőre, hogy észre térítse, és ráförmedjen: Nézze, 007-es, maga idióta volt!" - idézte a magazin a színészt, aki a félreértéseket eloszlatandó közölte, hogy "együtt aludni azért nem fognak".
Craig szerint egyébként mióta ő játssza Bondot, a karakter sokat változott. Már nem az a felszínes verőember: "Azt akartam, hogy esendőbb legyen. Nem jó, ha Bond csupán koktélrázogató szexista disznó, akiben semmiféle belső küzdelem sem zajlik. Bond gyakran maga alatt van, és ennek látszania is kell." 

Az október végén már a második Bond-sztorijával előrukkoló Craig elmondta, hogy tisztában van vele, nem játssza ő azért a végtelenségig a titkosügynököt, de azzal hízeleg magának, hogy talán hozzá tudott tenni valami újat a figurához, amivel némiképp megváltoztatta a 007-esről kialakult képet.
A magyar nézők november 13-tól győződhetnek meg Bond jellemének gazdagodásáról.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Film

Ajánlott bejegyzések:

  • Az első amerikai űrhajósnő élete Az első amerikai űrhajósnő élete
  • Hidegháborús kémfilm forog Vilmányi Benett főszereplésével Hidegháborús kémfilm forog Vilmányi Benett főszereplésével
  • David Attenborough új óceánfilmje júniusban debütál: lenyűgöző utazás a tengerek megmentéséért David Attenborough új óceánfilmje júniusban debütál: lenyűgöző utazás a tengerek megmentéséért
  • Itt az új teaser Nemes Jeles László Árva című filmjéhez Itt az új teaser Nemes Jeles László Árva című filmjéhez
  • Szeptemberben érkezik a mozikba a Hívatlanok – Második fejezet Szeptemberben érkezik a mozikba a Hívatlanok – Második fejezet

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr697833980

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard