Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Tégy te is a klímaváltozás ellen!

Tégy te is a klímaváltozás ellen!

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2008. 10. 15.
Zene, ami összeköt - országjárásra indul a Concerto Budapest
2025-07-11 18:00:00

A klasszikus zene erejével szeretné közelebb hozni az embereket egymáshoz és a kultúrához a Concerto Budapest

Tánc, zene, mesterségek: a Hagyományok Háza beköltözik a nyári fesztiválokra
2025-07-11 11:07:40

Legyen szó kézműves foglalkozásról, táncházról, népzenei koncertről vagy mesemondásról, a Hagyományok

Teljes a B My Lake 2025 programja: 70+ DJ, divatshow és díjnyertes filmek a Velencei-tónál
2025-07-10 10:23:28

A 2025-ös B My Lake fesztivál minden eddiginél színesebb programkínálattal tér vissza július 24. és 26.

„A zene mindenkié” – Rost Andrea zenei zarándoklata
2025-07-08 12:02:05

Mi történik, amikor egy világhírű operaénekesnő a koncerttermek helyett ott énekel, ahol a zene valóban

további bejegyzések a szerzőtől »

Mi a klímaváltozás és mit tehetünk ellene? Az Amrop Hever, a Magyar Telekom, a Ringier Kiadó és a Vertis Zrt. által életre hívott „Vegyél Vissza! Klímaváltozás elleni Program" október 1-jén elindított Klímaakciójának célja, hogy a legkülönbözőbb eszközökön keresztül mutassa meg: mindenki tehet a klímaváltozás ellen.

A Klímaakció célja, hogy aktivitásra ösztönözzön, és mindenkit rádöbbentsen: elég volt az egymásra mutogatásból, igenis rá kell eszmélni, hogy elérkezett az idő, amikor mindenkinek tennie kellene valamit. A Klímaakció ennek jegyében egy olyan csapatjáték, ahol a szervezők a rendszeresen frissülő feladatok kapcsán igyekeznek ötleteket gyűjteni, figyelmet felkelteni, konkrét cselekvésre ösztökélni annak érdekében, hogy mindenki magáénak érezze a felelősséget és a képességet a szemléletváltásra.

A csapatjáték szabályai igen egyszerűek: semmi sem kötelező, de bármit lehet. A regisztrált csapatok annyi feladatban vesznek részt, amennyiben akarnak, sőt akár új feladat-kiírásokat is beküldhetnek. A beérkezett pályamunkák elbírálásában, a feladatok kitűzésében a Vegyél vissza! szakértői és a magyar civilszféra jeles képviselői (WWF, Greenpeace, Tudatos Vásárlók Egyesülete, Magyar Természetvédők Szövetsége, Hulladék Munkaszövetség) is részt vesznek. A legjobb pályamunkákat a nyereményeken felül bemutatkozási lehetőséggel díjazzák, hiszen a fő cél, hogy minél többen megismerhessék azokat.

A Klímaakció a www.vegyelvissza.hu oldalán zajlik, ahol a csapatok pályamunkái is megtekinthetőek, a legjobb beküldött pályázatok pedig élőben is láthatóak, legközelebb 2008. november 21-én a Millenáris Parkban. Az első 4 Klímaakció feladat részletes leírása a honlapon olvasható, ugyancsak itt lehet regisztrálni a Klímaakcióban való részvételre. A beküldési határidő 2008. november 14.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Állatvilág Üzenet a Földről

Ajánlott bejegyzések:

  • Dokumentumfilm érkezik Dr. Goodall csimpánzmenedékéről Dokumentumfilm érkezik Dr. Goodall csimpánzmenedékéről

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr67834214

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard