Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
A raccsoló, dilis francia detektív visszatér

A raccsoló, dilis francia detektív visszatér

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2008. 12. 05.
A nyár ritmusai a BJC-ben
2025-07-02 08:17:33

A Budapest Jazz Club nyáron is gondoskodik arról, hogy a jazzrajongók ne maradjanak élmények nélkül.

Családi titkok, közéleti drámák – A Pulszky-levelezés feltárja a múltat
2025-07-01 11:56:45

A Pulszky család 1867 és 1911 között íródott 331 levele nem csupán személyes vallomásokat és meghitt

Macifröccs-himnusz született: BÖBE és NEON LEON közös dala hódítja meg a nyarat
2025-06-30 11:54:28

A málnás fröccs frissítő élményét idézi meg a „Buborékok” című dal, amely az Artisjus Songbook Camp

A Nagyvárosi bujdosó emléke – 71 éve született Kissferi
2025-06-29 16:21:51

Kiss Ferenc zeneszerzőként, énekmondóként és népzenegyűjtőként egész életében a hagyományt szolgálta

további bejegyzések a szerzőtől »

Februárban mutatják be a hazai mozik a Rózsaszín párduc második részét. A Steve Martin, Jean Reno páros mellé ezúttal csatlakozik Andy Garcia is.


A második részben a megállíthatatlan Steve Martin és társa, Jean Reno mellett számos híres színész bukkan majd fel: Clouseau felügyelő ugyanis egy különlegesen bonyolult bűnügy megoldásához maga köré szervezi a világ legjobb detektívjeit, akiket Alfred Molina és a legnevesebb indiai színésznő, Aishwarya Rai mellett Andy Garcia alakít.

A Keresztapa 3.-beli alakításáért Oscar-díjra jelölt színész az Ocean’s filmekben már bebizonyította, hogy kiváló humora is van. Az újságíróknak azt mesélte, hogy amikor felkérték a szerepre, ő csupán egy feltételt szabott.

"Maga Steve Martin hívott fel – nyilatkozta a színész –, és én azt mondtam neki, hogy a gázsi tulajdonképpen nem érdekel. Egyetlen feltételem volt: hogy én is beszélhessek azzal az őrült francia akcentussal, amit ő olyan jól csinált az első részben. Erre ő ott a telefonban azonnal átváltott erre az ellenállhatatlan kiejtésre, sügérnek nevezett, aztán kis alkudozás után megígérte, keres valami ürügyet, hogy én is megszólalhassak dilis franciául, még akkor is, ha én egy nagyon komoly spanyol anyanyelvű szuperzsarut játszom."

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Film Külföldi

Ajánlott bejegyzések:

  • Az első amerikai űrhajósnő élete Az első amerikai űrhajósnő élete
  • Hidegháborús kémfilm forog Vilmányi Benett főszereplésével Hidegháborús kémfilm forog Vilmányi Benett főszereplésével
  • David Attenborough új óceánfilmje júniusban debütál: lenyűgöző utazás a tengerek megmentéséért David Attenborough új óceánfilmje júniusban debütál: lenyűgöző utazás a tengerek megmentéséért
  • Itt az új teaser Nemes Jeles László Árva című filmjéhez Itt az új teaser Nemes Jeles László Árva című filmjéhez
  • Szeptemberben érkezik a mozikba a Hívatlanok – Második fejezet Szeptemberben érkezik a mozikba a Hívatlanok – Második fejezet

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr737837366

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard