Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
A melegek bojkottálnák a Dalfesztivált

A melegek bojkottálnák a Dalfesztivált

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2008. 12. 24.
Péter Bence hazatér - a világsztár zongorista Budapesten mutatja be legújabb produkcióját
2025-09-16 08:30:00

Új műsorral, látványos színpadi megoldásokkal és egy titokzatos vendéggel tér vissza Budapestre a

Az identitás és természet határán – Leopold Bloom Díjjal ismerték el Dezső Tamás munkásságát
2025-09-16 07:00:00

Nyolcadik alkalommal adták át a Leopold Bloom Képzőművészeti Díjat, amelyet idén Dezső Tamás nyert el az

Az év egyik legjobban várt filmje tarolt a CineFesten
2025-09-15 12:00:00

Hétvégén ért véget a 21. CineFest Miskolci Nemzetközi Filmfesztivál, melyen Joachim Trier új alkotása

ONE MORE LIKE: A magyar sportdráma, ami meghódította Las Vegast is
2025-09-15 10:10:01

A ONE MORE LIKE című magyar sportdráma a hétvégén Batumiban és Las Vegasban is diadalt aratott: a provokatív

további bejegyzések a szerzőtől »

A legnagyobb olasz melegszervezet, az Arcigay kész bojkottálni a jövő évi Sanremói Dalfesztivált Giuseppe Povia dalszerző-előadó tervezett dala miatt, amely az érdekvédők szerint sérti a homoszexuálisok emberi méltóságát.

Giuseppe Povia: meleg volt, de már elmúlt...
A február 17-21. között megrendezendő dalfesztiválra szánt Luca era gay (Luca meleg volt) című dal egy férfiról szól, aki meleg volt, de már "kigyógyult belőle".

Povia korábban már tiltakozást váltott ki egy interjúja miatt, amelyet a Panorama című hetilapnak adott, s amelyben úgy nyilatkozott: "a melegek nem születnek, azzá válnak, mert olyan társaságba járnak. Nekem is volt egy meleg időszakom, hét hónapig tartott, de aztán túlléptem rajta. Sőt, két barátomat - akik szintén melegnek hitték magukat - átváltoztattam, és ma már mindketten házasok".

Aurelio Mancuso, az Arcigay elnöke szerint a számban szereplő férfi valójában Luca Tolve, aki néhány hónapja azzal okozott nagy viharokat Olaszországban, hogy kijelentette: Joseph Nicolosi amerikai katolikus pszichológus - tudományos körökben világszerte megcáfolt - módszerével kigyógyult homoszexualitásából.
"Ha ezt a homoszexuálisok méltóságát sértő klerikális-reakciós szemetet képesek a rivaldáig engedni, akkor (a szervezők) megismerik a válaszunkat, amely kemény, hangos és szervezett lesz" - tette hozzá.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Lavór

Ajánlott bejegyzések:

  • Cannes-tól Velencéig: nemzetközi sikerfilmek érkeznek a Mozinet Filmnapokra Cannes-tól Velencéig: nemzetközi sikerfilmek érkeznek a Mozinet Filmnapokra
  • Felfelé hulló eső és xenobotok – különleges kiállítás a LAM-ban Felfelé hulló eső és xenobotok – különleges kiállítás a LAM-ban
  • Erdély szíve Székelyudvarhelyen dobban Erdély szíve Székelyudvarhelyen dobban
  • A varázsvilág újra életre kel: Harry Potter filmkoncert a Budafoki Dohnányi Zenekarral A varázsvilág újra életre kel: Harry Potter filmkoncert a Budafoki Dohnányi Zenekarral
  • Színház, koncert, jóga és trap: jön a SICC Fesztivál Színház, koncert, jóga és trap: jön a SICC Fesztivál

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr497838974

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard