Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
Limp Bizkit, Marilyn Manson és Franz Ferdinand a Volt Fesztiválon

Limp Bizkit, Marilyn Manson és Franz Ferdinand a Volt Fesztiválon

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2009. 02. 12.
Elstartolt a Művészetek Völgye
2026-07-24 15:13:09

Ma reggel hivatalosan is kezdetét vette a 35. Művészetek Völgye: július 24. és augusztus 2. között ismét

Szavakkal festeni
2026-07-16 12:47:33

Értékes készségeket fejleszt a Hagyományok Háza ősszel induló képzése A jó mesemondó - Kovács Ágnes

Az emberség ünnepe
2026-07-15 14:46:33

Immár 19. alkalommal rendezik meg 2026. augusztus 4-8.között az Ördögkatlan Fesztivált, melynek

„Az embert emberré tette…” – vasárnap zárt a DOMBOS FEST
2026-06-29 20:24:10

A DOMBOS FEST idei vasárnap esti fellépője volt a Szegedről érkező Csizmadia Anna – Nagy Gábor – Szokolay

további bejegyzések a szerzőtől »

A 17. Soproni Volt Fesztivál programja jócskán felülmúlja még az utóbbi évek világsztár-kínálatát is: a legnagyobb vidéki fesztiválon három világsztár már egészen biztosan ott lesz. A szervezők közleménye szerint a nagyszínpadon lép majd fel a Limp Bizkit, a Marilyn Manson és a Franz Ferdinand is.

Fred Durst (Limp Bizkit)
Kevesebb, mint 150 nap múlva újra megnyitja kapuit a Soproni VOLT Fesztivál. A programkínálatban 10 színpadon 200 hazai- és nemzetközi sztárt várhatunk a Hűség városába. Közűlük egyelőre öt nevet hoztak nyilvánosságra a szervezők, de azt ígérik: a közeljövőben lesznek még igazán nagy meglepetések. Igazi szenzációként köszönthetjük a több év után új lemezzel és fesztiválturnéval visszatérő Limp Bizkit csapatát, vagyis a nu metal világszerte rajongva tisztelt keresztapjait. Akárcsak a legnagyobb Nyugat-európai fesztiválok másik nagy idei visszatérőjét, a provokatív metál-ikon, Marilyn Mansont, és a legaktuálisabb brit szupercsapatot, a Franz Ferdinandot.

Az elsőként bejelentett nevek között találjuk a meglehetősen ritkán turnézó francia techno-producert, Laurent Garniert, aki természetesen élő show-val érkezik Sopronba. Ugyanúgy, mint a brit Freestylert legénysége, amely pezsgő breakbeatet szállít az Alpok aljára. Sokak örömére visszatér a Hűség városába Ltj. Bukem és MC Conrad, a drum and bass koronázatlan királyai.
Belépőjegyek már országszerte kaphatók.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Zene Volt 2008 Volt 2009

Ajánlott bejegyzések:

  • Elstartolt a Művészetek Völgye Elstartolt a Művészetek Völgye
  • Az emberség ünnepe Az emberség ünnepe
  • „Az embert emberré tette…” – vasárnap zárt a DOMBOS FEST „Az embert emberré tette…” – vasárnap zárt a DOMBOS FEST
  • Etnofon az I. OniFeszt-en Etnofon az I. OniFeszt-en
  • „Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra” „Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra”

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr47842668

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása