Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Visszatért a Vészhelyzetbe a sármos doki

Visszatért a Vészhelyzetbe a sármos doki

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2009. 03. 14.
Legendás lények nyomában - Mitikus kalandjáték és kiállítás Budapesten
2025-09-18 09:54:48

Lépj be a mesék világába, ahol legendás lények várnak rád, és csak a bátorságoddal és furfangoddal

Péter Bence hazatér - a világsztár zongorista Budapesten mutatja be legújabb produkcióját
2025-09-16 08:30:00

Új műsorral, látványos színpadi megoldásokkal és egy titokzatos vendéggel tér vissza Budapestre a

Az identitás és természet határán – Leopold Bloom Díjjal ismerték el Dezső Tamás munkásságát
2025-09-16 07:00:00

Nyolcadik alkalommal adták át a Leopold Bloom Képzőművészeti Díjat, amelyet idén Dezső Tamás nyert el az

Az év egyik legjobban várt filmje tarolt a CineFesten
2025-09-15 12:00:00

Hétvégén ért véget a 21. CineFest Miskolci Nemzetközi Filmfesztivál, melyen Joachim Trier új alkotása

további bejegyzések a szerzőtől »

Igaz, csak egy epizód erejéig. George Clooney és még egy sor sztár, akik a Vészhelyzet 15 évada alatt fontos szerepet játszottak a kórházsorozatban, ismét feltűntek a hamarosan befejeződő sorozat egyik epizódjában.

Az NBC-sorozat fénykorában, az 1995-96-os szezonban a legnépszerűbb tévészériának számított: hetente 32 millió nézőt ültetett a képernyő elé. Idén azonban már csupán átlag 8,2 millióan voltak kíváncsiak a chicagói sürgősségi osztály kalandjaira, s a tévétársaság úgy döntött, hogy jövőre Jay Lenóval váltja fel.

A sorozat executive producere, John Wells csütörtökön egy olyan különleges epizóddal lepte meg a nézőket, amelyben mindazokat összeterelte, akik a tévédráma fénypontjaira emlékeztethettek.

Clooney, aki 1999-ben lépett ki a történetből, természetesen Doug Ross szerepében tért vissza. A sztori szerint a feleségével, Carol Hathawayjel (Julianna Marguiles) Seattle-ben élő orvos arra próbál rábeszélni egy nagymamát (Susan Sarandon), hogy ajánlja fel unokája szerveit. Nem is sejtik, hogy a chicagói orvos, akinek szüksége van a vesére, éppen John Carter (Noah Wyle).
A műtétre váró Cartert régi kollégája, Peter Benton (Eriq La Salle) látogatja meg, aki kapóra jön, hogy kimentse egy türelmetlen sebész kezei közül.

Az epizód szerzője azonban olyan karaktereket is visszavarázsolt, mint a történet szerint elhunyt Mark Green (Anthony Edwards), aki emlékképként suhan át a színen.

Noah Wayle 2005-ben, Edwards és La Salle 2002-ben, Marguiles 2000-ben hagyta ott a sorozatot.

"Reméljük, hogy nem fölöslegesen csődítettük ide azokat, akik kint vannak" - hangzott el dr. Ross (Clooney) szájából, aki a donorszervekre várakozó szállítókra utalt. Ám ez a mondat talán egy kicsit azoknak a nézőknek is szólt, akik csütörtökön évek óta először kapcsoltak ismét a Vészhelyzetre.
Az utolsó rész április 2-án kerül adásba az Egyesült Államokban.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Film Sorozatok Tévé

Ajánlott bejegyzések:

  • Múmia sírok titkai, elhagyott építmények és grandiózus európai csaták Múmia sírok titkai, elhagyott építmények és grandiózus európai csaták
  • Az év egyik legjobban várt filmje tarolt a CineFesten Az év egyik legjobban várt filmje tarolt a CineFesten
  • ONE MORE LIKE: A magyar sportdráma, ami meghódította Las Vegast is ONE MORE LIKE: A magyar sportdráma, ami meghódította Las Vegast is
  • Előzetest kapott az Árva – itt a Saul fia rendezőjének új filmje Előzetest kapott az Árva – itt a Saul fia rendezőjének új filmje
  • Enyedi Ildikó és Paolo Sorrentino új filmjeit is díjazták Velencében Enyedi Ildikó és Paolo Sorrentino új filmjeit is díjazták Velencében

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr297846194

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard