Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Együtt bulizott a két szőke bombázó

Együtt bulizott a két szőke bombázó

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2009. 03. 19.
Színpadra lépnek a győztes fiatalok
2022-06-23 11:11:02

Június 26-án 17:00 órától ifjú muzsikusok ingyenes hangversenyére kerül sor a Pesti Vigadóban a Szent

A fesztivál, ahol megkérték a kezemet
2022-06-22 11:21:30

Gyorsan pergő kémdráma, thrillerszerű bosszúfilm, találkozások és leánykérés – ilyen volt a II. Magyar

Fejtsd meg a költők titkait!
2022-06-20 09:58:18

Artisjus és Év gyerekkönyve díjat kapott Fenyő D. György  Útikalauz a vershez c. kötete. A Pagony

Ünnepel a világhírű magyar zeneszerző
2022-06-19 12:05:42

Július 2-án a 75 éves Orbán György tiszteletére rendeznek koncertet a BMC-ben. Az egyik legtöbbet

további bejegyzések a szerzőtől »

Gwyneth Paltrow és Madonna a divat nagy mesterével, Valentinóval együtt ünnepelt a divatguru visszavonulásának alkalmából készített Valentino: The Last Emperor című dokumentumfilm bemutatója után.

A két szőke szupersztár egész este rendkívül jól szórakozott. Be sem állt a szájuk és sorra itták a finom borokat. Bizonyára volt miről fecsegniük. Madonna 22 éves modell barátja, Jesus nemrég feladta brazíliai életét, hogy a popdívával élhessen. Lehet, hogy Madonna elárult néhány praktikát arról, hogyan kell ennyire megbolondítani egy férfit, mert Paltrow-nak a pletykák szerint már azzal is gondja van, hogy férjurát otthon tartsa. Chris Martin, a Coldplay együttes sztárja ugyanis mostanában jobban szeret feleségétől távol lenni, sőt más nők közelében sertepertélni.

A színésznő és az énekesnő tíz éve barátnők, és ezen a bulin az is kiderült, hogy Gwyneth, aki átvette Madonnától a jóga őrületet ugyanahhoz a személyi edzőhöz jár, mint Madonna, és elkezdte a Madonna által propagált makrobiotikus diétát, még vallásában is Madonna példáját követi. Eddig nem mondta ugyan nyilvánosan, hogy ő is Kabbala-hívő, de többeknek feltűnt, hogy az ő bal csuklóján is ott van a piros kabbala karkötő, akárcsak Madonna csuklóján.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Film Zene Lavór

Ajánlott bejegyzések:

  • Túlvilágzenék a vászon mögül Túlvilágzenék a vászon mögül
  • A 21. századi tinédzserkor háttérzenéért kiáltott A 21. századi tinédzserkor háttérzenéért kiáltott
  • Mit lehet kirobbantani egy dalból? Mit lehet kirobbantani egy dalból?
  • Színpadra lépnek a győztes fiatalok Színpadra lépnek a győztes fiatalok
  • A fesztivál, ahol megkérték a kezemet A fesztivál, ahol megkérték a kezemet

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr767846618

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Hallgasd a Kultúrpart műsorát a Trend FM-en! Minden szerdán 16-18h között várunk benneteket!

trendfm_logo_subhead.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. A forradalom egy holland fotós szemével
  6. Meztelenség és anatómia
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

versverseny-banner-2021.png

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard