Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Madonna vs. malawi bíróság: vesztésre áll a sztár

Madonna vs. malawi bíróság: vesztésre áll a sztár

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2009. 04. 03.
Zene, ami összeköt - országjárásra indul a Concerto Budapest
2025-07-11 18:00:00

A klasszikus zene erejével szeretné közelebb hozni az embereket egymáshoz és a kultúrához a Concerto Budapest

Tánc, zene, mesterségek: a Hagyományok Háza beköltözik a nyári fesztiválokra
2025-07-11 11:07:40

Legyen szó kézműves foglalkozásról, táncházról, népzenei koncertről vagy mesemondásról, a Hagyományok

Teljes a B My Lake 2025 programja: 70+ DJ, divatshow és díjnyertes filmek a Velencei-tónál
2025-07-10 10:23:28

A 2025-ös B My Lake fesztivál minden eddiginél színesebb programkínálattal tér vissza július 24. és 26.

„A zene mindenkié” – Rost Andrea zenei zarándoklata
2025-07-08 12:02:05

Mi történik, amikor egy világhírű operaénekesnő a koncerttermek helyett ott énekel, ahol a zene valóban

további bejegyzések a szerzőtől »

Elutasította Madonna újabb örökbefogadási kérelmét pénteken egy malawi bíróság, annak ellenére, hogy az afrikai ország kormánya is pártolja az énekesnő szándékát.

Madonna a kis David Bandával
A lilongwei bíróság arra hivatkozott, hogy a malawi törvények szerint csak olyanok lehetnek potenciális örökbefogadók, akik legalább másfél éve a fekete-afrikai országban élnek. Az 50 éves amerikai szupersztár még megteheti, hogy fellebbez a helyi legfelsőbb bíróságon, de egyelőre nem tudni, hogy megteszi-e.

Jogvédő szervezetek óva intették a hatóságokat attól, hogy úgymond kivételezzenek Madonnával, akinek külföldi lakosként nem lenne joga gyermeket örökbe fogadni.

A jogszabályok alól felmentést kapva, az énekesnő 2006-ban magához vett, tavaly pedig hivatalosan is adoptált már egy malawi gyermeket, a jelenleg 4 éves Davidet.

Az énekesnő most egy 3 éves kislányt, Chifundo "Mercy" Jamest szerette volna magához venni. A malawi kormány több minisztere is úgy nyilatkozott, hogy Madonna, aki már 25 ezer árván segített az országban, megérdemelné a lehetőséget az örökbefogadásra, illetve, hogy az állam amúgy sem képes gondoskodni az AIDS 2 millió malawi árvájáról.

A jogvédőket ez nem zavarja, szerintük a gyermeknek rokonainál van a legjobb helye.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Lavór

Ajánlott bejegyzések:

  • Zene, ami összeköt - országjárásra indul a Concerto Budapest Zene, ami összeköt - országjárásra indul a Concerto Budapest
  • Macifröccs-himnusz született: BÖBE és NEON LEON közös dala hódítja meg a nyarat Macifröccs-himnusz született: BÖBE és NEON LEON közös dala hódítja meg a nyarat
  • Új gasztrokaland a Street Kitchen és az UNICEF együttműködésében Új gasztrokaland a Street Kitchen és az UNICEF együttműködésében
  • Erdélyi örökség: letöltve – Néprajz és digitalizáció egy térben Erdélyi örökség: letöltve – Néprajz és digitalizáció egy térben
  • Édeskeserű turné: Erdélyi körútra indul a Magyar Állami Népi Együttes Édeskeserű turné: Erdélyi körútra indul a Magyar Állami Népi Együttes

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr897847656

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard