Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Újra előttünk a meztelen Faludy Fanny

Újra előttünk a meztelen Faludy Fanny

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2009. 04. 14.
Magyar dallamok Japánban - A Cimbaliband sikere Oszakában
2025-07-03 18:13:45

A magyar népzene különleges hangzása, a cimbalom egyedisége és a Cimbaliband szenvedélye ragadta magával a

A nyár ritmusai a BJC-ben
2025-07-02 08:17:33

A Budapest Jazz Club nyáron is gondoskodik arról, hogy a jazzrajongók ne maradjanak élmények nélkül.

Családi titkok, közéleti drámák – A Pulszky-levelezés feltárja a múltat
2025-07-01 11:56:45

A Pulszky család 1867 és 1911 között íródott 331 levele nem csupán személyes vallomásokat és meghitt

Macifröccs-himnusz született: BÖBE és NEON LEON közös dala hódítja meg a nyarat
2025-06-30 11:54:28

A málnás fröccs frissítő élményét idézi meg a „Buborékok” című dal, amely az Artisjus Songbook Camp

további bejegyzések a szerzőtől »

Urbán Ádám fotóművész kiállítása nyílik meg két nap múlva egy belvárosi kocsmagalériában. A többszörös díjnyertes fotós tárlatát Stalter György mutatja be az érdeklődőknek.

Urbán Tamás Balázs Béla-díjas fotóművész fia, Ádám szintén az optika mögött tölti az életét. Témaválasztásától nem áll távol a polgárpukkasztás – az ő nevéhez fűződik a Kárpát-medence-szerte nagy visszhangot kiváltott Faludy-féle fotósorozat, amelyen meztelenül láthatjuk az idős költőfejedelem huszonéves hitvesét (ez is látható lesz a tárlaton).

Urbán Ádám évek óta kísér egy ikonikus transzvesztita művészt, Marlon Extravaganzát, hogy képekben örökítse meg az életét – de emellett bemutatja a ketrecharcosok és a cirkusz világát is.

A kiállítást április 16-án 18 órakor nyitják. Helyszín: Kópia Galéria, Budapest VI., Zichy Jenő u. 4.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Kiállítás Képzőművészet Képző Fényképészet, fotó

Ajánlott bejegyzések:

  • A művészet mindenkié! A művészet mindenkié!
  • Huszáros nap a Skanzenben Huszáros nap a Skanzenben
  • 100 milliós Hantai Simon festmény és Kossuth étkészlet az Art and Antique-on 100 milliós Hantai Simon festmény és Kossuth étkészlet az Art and Antique-on
  • A kilencvenesévek magyar képzőművészetéről nyílik kiállítás A kilencvenesévek magyar képzőművészetéről nyílik kiállítás
  • A sztárok fotósa, a város fia – Szipál Márton előtt tiszteleg Debrecen A sztárok fotósa, a város fia – Szipál Márton előtt tiszteleg Debrecen

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr857849184

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard