Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Ilyen lesz Beyoncé koncertje - fotóval

Ilyen lesz Beyoncé koncertje - fotóval

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2009. 04. 26.
A magyar népi kultúra ünnepe: új évad kezdődik a Hagyományok Házában
2025-09-11 15:55:34

A Hagyományok Háza új évadában a magyar népi kultúra életerejét és gazdagságát ünnepli: tánc, zene

Cannes-tól Velencéig: nemzetközi sikerfilmek érkeznek a Mozinet Filmnapokra
2025-09-11 07:34:38

Fesztiválsikerek, friss magyar alkotások és különleges filmes élmények várják a közönséget a 15. Mozinet

Felfelé hulló eső és xenobotok – különleges kiállítás a LAM-ban
2025-09-10 12:00:00

Fény, tudomány és művészet találkozása: a More Than Human című nemzetközi tárlat az emberi nézőpontot

VALMAR – Év végi szuperkoncert az Arénában
2025-09-10 09:49:39

Marics Peti és Valkusz Milán hatalmas bulival zárja az évet az Arénában – slágerek, meglepetésvendégek és

további bejegyzések a szerzőtől »

Rendkívül látványos show-val lép fel Beyoncé Knowles amerikai énekesnő szerdán este a Papp László Budapest Sportarénában. Stábja a koncert reggelén kezdi építeni a 270 négyzetméteres színpadot és a hozzátartozó díszleteket; a sztár előtt magyar dj-k "melegítik be" a közönséget.

A kilencszeres Grammy-díjas amerikai rhythm and blues énekesnő, akit a Destiny's Child együttes tagjaként ismert meg a világ, Bécsből érkezik
Budapestre a koncert előtti napon. A tervek szerint a fellépése utáni éjszaka továbbrepül a következő koncerthelyszínre, Prágába. Az arénában az összes nagy slágerét elénekli a Crazy In Love-tól a One Night Only-n át a vadonatúj If I Were A Boy-ig.

Az I Am… Sasha Fierce című albumot bemutató turné pár nappal a budapesti koncert előtt, Zágrábból indul. A hírek szerint Beyoncé az előző turnéjánál is látványosabb előadásokra készül. Fantasztikus ruhákban lép a színpadra, amelyeket Thierry Mugler tervezett. Több olyan városban ad koncertet, ahol még nem lépett fel, ezek egyike Budapest.

A színpadot és a díszleteket reggel 7 órától építi a 92 fős csapat. A színpad 1,8 méter magas lesz, lépcsősort is tartalmaz, a terem másik végében egy 6-szor 6 méteres színpad is épül, ahol Beyoncé szintén énekel majd.
Minden néző a belépéskor kap egy 3D-s szemüveget, ugyanis a show több részét ilyen eszközzel élvezhető látványra tervezték. A látványelemekhez
tartozik a szélgép és a füstgép, a két konfettiágyú, valamint a több tucat intelligens- és robotlámpa. A szervezők ígérete szerint a koncerten az énekesnő még repülni is fog, és más akrobatikus elemeket is bemutat, sokszor átöltözik.
A felszerelés 26 kamionnal érkezik. Beyoncé 85 fős társulatához tartozik a 10 tagú zenekar, a 3 vokalista és a 2 táncos.

Magyarok is dolgoznak a produkcióval: a szervezőkön kívül 4 angolul beszélő konyhai kisegítőt kap a stábot kiszolgáló szakács, akinek vegetáriánusokról és húsimádókról is gondoskodnia kell. A szervezők szerint a művésznőnek nincsenek különleges kérései: főként friss gyümölcsöt, halat és salátát fogyaszt. Chardonnay és Merlot borokat is kért a produkció, talán Beyoncé megkóstolja a magyar nedűket.

Az énekesnő öltözője egy elegáns, csupa fehér bútorokkal és kellékekkel berendezett nappali lesz. Még a lámpák, a váza, a benne lévő virágok is fehérek lesznek. A berendezést tévé, DVD-lejátszó és egy nagy tükör egészíti ki.
Az előzenekar a hírek szerint a Karmatronic hazai dj-formáció lesz, amely két éve készít remixeket Beyoncé dalaira.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Zene Pop

Ajánlott bejegyzések:

  • JJ megnyerte az Eurovíziós Dalfesztivált, melyben a Budapest Scoring Orchestra is közreműködött JJ megnyerte az Eurovíziós Dalfesztivált, melyben a Budapest Scoring Orchestra is közreműködött
  • VALMAR – Év végi szuperkoncert az Arénában VALMAR – Év végi szuperkoncert az Arénában
  • Közel 70 program, koncertek és bartókos ízek: startol a 4. Bartók Feszt Közel 70 program, koncertek és bartókos ízek: startol a 4. Bartók Feszt
  • Csűrök között szól a világ – Jubileumi fesztivál Kalotaszegen Csűrök között szól a világ – Jubileumi fesztivál Kalotaszegen
  • Kezdő dalszerző vagy? Jelentkezz az Artisjus új mentorprogramjába! Kezdő dalszerző vagy? Jelentkezz az Artisjus új mentorprogramjába!

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr937850510

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard