Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
A Szigeten katalán látványszínház is lesz

A Szigeten katalán látványszínház is lesz

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2009. 05. 07.
Parti Nagy Lajos tárlatvezetése a Mai Manó Házban
2023-09-25 06:00:00

Október 1-jén 15 órakor Parti Nagy Lajos tart záró tárlatvezetést Féner Tamás:    „...a mi történt

Járdafesztivál, közösségi grillezés, élő könyvtár, gasztrotérkép és városi séták az őszi Külkörút menüjében
2023-09-22 06:00:00

A KÜLKÖRÚT szervezői idén ősszel is tartalmas és ingyenes programokkal várják a józsefvárosiakat és minden

Varázslatos könyvbemutatóval érkezik az új Harry Potter-könyv!
2023-09-21 06:00:00

A Harry Potter-rajongók legnagyobb örömére október 10-én egy újabb könyv érkezik. A világpremier napján egy

Új bemutatóra készül a Duna Művészegyüttes
2023-09-08 11:03:52

A Duna Művészegyüttes Apák és fiak - Táncelőadás Nagy Albert gyűjtései nyomán címmel készíti legújabb

további bejegyzések a szerzőtől »

Ötvennégy programhelyszínen várja a látogatókat a 17. Sziget fesztivál az óbudai Hajógyári-szigeten. A rendezvényen az augusztus 12. és 17. közötti programok mellett az idei kulturális kínálat egyik fő attrakciója a katalán látványszínház, a La Fura dels Baus előadása.

Erős és sokszínű lesz a felhozatal az idei Szigeten, a programok 95 százaléka már összeállt - mondta Gerendai Károly, a fesztivál ügyvezetője a csütörtöki budapesti sajtótájékoztatón. Miguel Badosa, a világhírű La Fura dels Baus művészeti igazgatója a sajtó képviselőinek elmondta: új műsorral készülnek a Szigetre. A csoport színpadi, cirkuszi, akrobatikus elemekből és zenéből összeálló produkciója öt estén át lesz látható a fesztiválon. 

Gerendai Károly elmondta: továbbra sem tudni, megkapja-e a fesztivál az államtól igényelt mintegy 130 millió forintos támogatást a 2,7 milliárdos költségvetéshez. Az ügyvezető hozzátette: a kérdésről jövő héten tárgyal a Miniszterelnöki Hivatalban

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Színház Zene Könnyűzene

Ajánlott bejegyzések:

  • Idén is lesz Örkény Kert! Idén is lesz Örkény Kert!
  • ZeneFüred - könnyűzenei és musical koncertsorozat Balatonfüreden ZeneFüred - könnyűzenei és musical koncertsorozat Balatonfüreden
  • Indul az évad a Margitszigeten Indul az évad a Margitszigeten
  • Lábujjhegyen az orosz világsztár nyomában Lábujjhegyen az orosz világsztár nyomában
  • Én voltam Puskás Öcsi unokája Én voltam Puskás Öcsi unokája

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr357851210

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Hallgasd a Kultúrpart műsorát a Trend FM-en! Minden szerdán 16-18h között várunk benneteket!

trendfm_logo_subhead.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. A forradalom egy holland fotós szemével
  6. Meztelenség és anatómia
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard