A 72 éves olasz miniszterelnök, Silvio Berlusconi láthatóan elfelejtette a válópere beadása utáni szerelmi bánatát, és a minap diszkóba ment az egyiptomi Sarm-es-Sejkben, a Sínai-félszigeten. Egy fényképen tengerészkék öltönyben, mosolygósan igyekszik, gyakorlatilag fut egy diszkó felé, miközben testőrei alig tudják követni.

A cikk szerint lányok és a középkorú nők mosolyai, ölelései és csókjai záporoztak rá, ő pedig az orosz nőkhöz angolul, honfitársaihoz olaszul beszélt, és szerényen elmosolyodott, amikor egy férfi ezt mondta neki: "tudja, a feleségem szerelmes önbe".
Berlusconi egy, Hoszni Mubarak egyiptomi elnökkel tartott kétoldalú csúcsértekezlet miatt tartózkodott hétfőn a Vörös-tenger partján található Sarm-es-Sejkben.