Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
Küszöbön az évszázad esküvője!

Küszöbön az évszázad esküvője!

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2009. 05. 25.
...akartál valamit mondani?
2026-08-27 12:58:59

A 2026-27-es évadban hat bemutatót tart a Radnóti Színház, sok fiatal alkotó érkezik, valamint új tagokkal is

Borostyánszív-elismerésben részesült dr. Both Miklós
2026-08-25 21:30:56

Both Miklós zeneszerző, néprajzkutató, a Hagyományok Háza főigazgatója — az ukrán népzenei örökség

Sikerrel zárult az Arcus Temporum Művészeti Fesztivál
2026-08-25 20:50:00

Nagyon szép és őszinte esemény – Keller András hegedűművész így foglalta össze az idei Arcus Temporum

Péntektől vasárnapig: Bachtól Kurtágig
2026-08-20 21:10:01

Mi történik, amikor egy 800 éves bazilikában Bach zenéje találkozik a 100 éves Kurtág György

további bejegyzések a szerzőtől »

A BBC már készíti azt a dokumentumfilmet, amely Vilmos brit trónörökös és kedvese, Kate Middleton eljegyzésének bejelentése után kerül majd a képernyőkre.

A The Sun - a legnagyobb brit bulvárlap - forrásai szerint a közszolgálati brit műsorszórónak "nincs semmilyen fülese" a pár esetleges közelgő egybekeléséről. A Their story (Történetük) című dokumentumfilm forgatásának elkezdése mégis annak jele, hogy készülődik a menyegző.

A lap szerint Vilmos - Károly trónörökös és a néhai Diana hercegnő elsőszülött fia, édesapja után a brit trón második számú várományosa - várhatóan jövő nyáron veszi feleségül Kate Middletont.

A hírességek leghíresebbjeire szakosodott brit pletykamagazin, a Hello! legutóbbi számában szintén úgy fogalmazott: "most már valószínűnek tűnik", hogy a pár jövő nyáron házasodik össze. A hetilap kiemeli, hogy Vilmos jövőre lesz 28 éves, vagyis eléri azt az életkort, amikortól - saját korábbi bejelentése szerint - fontolóra veszi a nősülést. A Hello! már az időpontról és a helyről is megkockáztat egy tippet: felidézi, hogy a királyi család esküvőit "hagyományosan nyár közepén", júniusban vagy júliusban tartják, és a londoni Szent Pál székesegyház, ahol Vilmos szülei is egybekeltek 1981-ben, a legnagyobb befogadóképességű, "vagyis ez a legvalószínűbb helyszín".

Vilmos és Kate 2001-ben találkozott a skóciai St. Andrews egyetemén, és a házassági pletykák attól a pillanattól kezdve keringenek a sajtóban, hogy nyilvánvalóvá vált a kapcsolat komoly jellege.

A herceg az eljegyzés bejelentését váró alattvalók általános megdöbbenésére két éve szakított ugyan barátnőjével, de a mosolyszünet alig két hónapig tartott, és az ifjú trónörökös - a jelek szerint teljes sikerrel - visszakönyörögte magát Kate kegyeibe.

Kate Middleton nem keveset áldozott az egyetemen kezdődött románcért. Évek óta igen komoly nyomásként nehezedik rá, hogy a sajtó szinte minden lépését követi; ügyvédei többször is figyelmeztették a brit lapokat, hogy zaklatás címén eljárást indítanak ellenük, ha a hercegi barátnőt szó szerint üldöző lesipuskás fotósoktól vásárolnak képeket.

A Hello! úgy tudja: az "intenzív sajtóérdeklődés" miatt, Vilmos tanácsára, Kate el is költözött Londonból, és hol szülei Berkshire grófságbeli otthonában, hogy egy staffordshire-i házban tartózkodik, közel ahhoz a támaszponthoz, ahol Vilmos pilótakiképzése folyik.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Lavór

Ajánlott bejegyzések:

  • Az emberség ünnepe Az emberség ünnepe
  • „Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra” „Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra”
  • Kelemen Barnabás: A Fesztivál Akadémia Budapest jubileumi 10. évada Kelemen Barnabás: A Fesztivál Akadémia Budapest jubileumi 10. évada
  • Fonós lemez lett az Év Jazz albuma Fonós lemez lett az Év Jazz albuma
  • Dupla jubileumi koncert: SoNoRo 20 & FAB 10 Dupla jubileumi koncert: SoNoRo 20 & FAB 10

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr77852388

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása