Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
Ismét zsong Lillafüred

Ismét zsong Lillafüred

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2009. 05. 30.
„Az embert emberré tette…” – vasárnap zárt a DOMBOS FEST
2026-06-29 20:24:10

A DOMBOS FEST idei vasárnap esti fellépője volt a Szegedről érkező Csizmadia Anna – Nagy Gábor – Szokolay

Etnofon az I. OniFeszt-en
2026-06-26 23:11:44

Az Óbudai Népzenei Iskola háromnapos zenei fesztiváljának, az I.OniFeszt-nek volt vendége június 22-én

„Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra”
2026-06-22 13:26:04

A vajdasági Dombos Festről Horváth Lászlóval, a fesztivál alapító-művészeti vezetőjével – egyben a Fonó

Vecsei H. Miklós a Zsámbéki Nyári Színházról
2026-06-22 12:31:15

Idén is megnyitja kapuit a nagy múltú Zsámbéki Nyári Színház , amelynek előadásai a már jól ismert

további bejegyzések a szerzőtől »

Ismét zsong Lillafüred, a Bükk gyöngyszeme újra felbolydul, sport- és szabadidő programok sokasága várja szombaton és vasárnap a kicsiket és nagyokat, gyereket, szüleiket és nagyszüleiket.

Zsongó Lillafüred címmel ismét megpezsdül a Miskolchoz tartozó üdülőkörzet, újra felbolydulhat az egyébként is közkedvelt, festői szépségű Hámori-tó és környéke - mondta Hubay György, a program szervezője.

A gyermeknapnak és a pünkösdi ünnepeknek köszönhető hosszú hétvégén immár tizenegyedik alkalommal rendezik meg a "Zsongó Lillafüred" kulturális és sportrendezvényt, az évek óta több ezer embert megmozgató rendezvényre most is legalább 10 ezer látogatót várnak a szervezők.

Idén - hasonlóan a korábbi évekhez - tucatnyinál is több sportág képviselői mutatkoznak be, csábítják a vállalkozó kedvűeket lövészetre, ping-pongra, focira, cselgáncsra. Színesíti a programot sakk, biatlon, természetjárás, karate. A sporteseményeket kulturális rendezvények sora kíséri.

Hubay György elmondta: első alkalommal indítanak botosgyaloglás-versenyt (nordic walking) a Bükkben, és ugyancsak először rendeznek szépségversenyt gyermekeknek.

A hétvégi fesztiválon többek között a Miskolc Steelers amerikai futballcsapattal, a Szinvavölgyi Néptáncegyüttessel és ismert sportolókkal, így Deák Bárdos Mihállyal és a DVTK labdarúgóival is találkozhatnak az érdeklődők.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Lavór

Ajánlott bejegyzések:

  • „Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra” „Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra”
  • Vecsei H. Miklós a Zsámbéki Nyári Színházról Vecsei H. Miklós a Zsámbéki Nyári Színházról
  • Bérlettel a Zeneakadémiára Bérlettel a Zeneakadémiára
  • Népművészet egész évben! Népművészet egész évben!
  • Dupla jubileumi koncert: SoNoRo 20 & FAB 10 Dupla jubileumi koncert: SoNoRo 20 & FAB 10

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr337852722

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása