Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
 „18 éves koromig kellett várnom az első csókra”

„18 éves koromig kellett várnom az első csókra”

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2009. 06. 27.
Kelemen Barnabás: A Fesztivál Akadémia Budapest jubileumi 10. évada
2026-01-14 12:12:04

„A Fesztivál Akadémia Budapest generációkat és 40 országot összekötő folyamatosan fejlődő, egész évben

Fonós lemez lett az Év Jazz albuma
2026-01-09 14:38:41

Az Év jazz albuma elismerést kapta a jazz.hu szavazóitól a Juhász Gábor Trió feat. Holló Aurél: Stories From

A Hegedű Ünnepe: Három napos Fesztivál egy januári hétvégén
2026-01-06 13:34:34

Koncertkavalkád és ikonikus művek magyar hegedűművészek kiválóságainak előadásában – 2026-ban első

Triolina Folk és Női vonások koncert Sukorón
2025-12-16 19:45:27

Különleges és felemelő élményben lehet része azoknak, akik december 20-án Sukoróra látogatnak. Az utolsó

további bejegyzések a szerzőtől »

Egy filmben az alkotók – és vele a nézők – évtizedeket ugorhatnak egyetlen vágással: az Excsajok szellme alkotói bőven élnek is a lehetőséggel. Romantikus vígjátékukban a főszereplő – némi kísérteties segítséggel – lazán vándorol a saját múltja és jövője (régi csajok, jövendő szerelmek) között, míg valahol út közben rá nem talál az igazira.

A film története a főszereplőit is megihlette: Matthew McConaughey és Jennifer Garner mostanában bőven nosztalgiázik az újságírók előtt.

Az egyik filmbeli jelenet (az első csók) kapcsán a kétgyerekes és bombázó színésznő például elmesélte a saját első csókjának történetét:

"Tizenhat éves koromra terveztem be az első csókot: az év végi bálon elküldtem a barátnőimet az iskolai zenekar trombitásához, hogy táncoljon velem, de a srác nem jött. Így aztán lemaradtam az első lassú táncomról. És vagy 18 éves koromig kellett várom az első csókra. De megérte, mert nagyon emlékezetesre sikerült. Sőt, azóta is figyelemmel kísérem a srácot, „a nagy elsőt”. Nem mintha újra szeretném kezdeni vele. Azóta nagyon meghízott, és négy gyereke van."

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Lavór

Ajánlott bejegyzések:

  • Kelemen Barnabás: A Fesztivál Akadémia Budapest jubileumi 10. évada Kelemen Barnabás: A Fesztivál Akadémia Budapest jubileumi 10. évada
  • A balkáni örömzene ünnepe Budapesten A balkáni örömzene ünnepe Budapesten
  • Dongó a Zeneakadémián Dongó a Zeneakadémián
  • Dalokból szőtt történelem – megjelent a Dalszerző Bookazin Dalokból szőtt történelem – megjelent a Dalszerző Bookazin
  • Ahol a mesék ma is megszólalnak Ahol a mesék ma is megszólalnak

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr567854518

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása