Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
Ennyi, vége, elválnak: szétesett a sztárpár házassága!

Ennyi, vége, elválnak: szétesett a sztárpár házassága!

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2009. 07. 05.
Etnofon az I. OniFeszt-en
2026-06-26 23:11:44

Az Óbudai Népzenei Iskola háromnapos zenei fesztiváljának, az I.OniFeszt-nek volt vendége június 22-én

„Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra”
2026-06-22 13:26:04

A vajdasági Dombos Festről Horváth Lászlóval, a fesztivál alapító-művészeti vezetőjével – egyben a Fonó

Vecsei H. Miklós a Zsámbéki Nyári Színházról
2026-06-22 12:31:15

Idén is megnyitja kapuit a nagy múltú Zsámbéki Nyári Színház , amelynek előadásai a már jól ismert

26. alkalommal vár mindenkit a DOMBOS Fest
2026-06-08 15:45:04

A Dombos Fest 2026-ban a „4 nap újratervezés” mottóval várja közönségét a kishegyesi löszfal alatt – az

további bejegyzések a szerzőtől »

Befejeződött a világsztár hollywoodi színésznő, Gwyneth Paltrow és a Coldplay frontember Chris Martin házassága. A bulvársajtó régóta pletykálta, hogy valami nincs rendben közöttük, és a hírek eszerint igaznak bizonyultak. Chris Martin környezete szerint neje nem viselkedett kifejezetten odaadó hitvesként az utóbbi időben.

Gwyneth több időt tölt barátnőjével, Madonnával és annak új kislányával Mercyvel, mint saját gyerekeivel – állítja egy, a pároshoz közelálló forrás, aki szerint míg a színésznő immár négy hónapja Európában utazgat, addig férje a Coldplay turné állomásai között hazarepül, hogy a gyerekekkel legyen. Gwyneth mindemellett egy hétszobás villát vásárolt Spanyolországban, ahol a hírek szerint Chrisnek már nem jutott hely.

Martin állítólag a mai napig nem tudja elfogadni azt sem, hogy felesége jóban van összes régi szeretőjével.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Lavór

Ajánlott bejegyzések:

  • „Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra” „Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra”
  • Népművészet egész évben! Népművészet egész évben!
  • Kelemen Barnabás: A Fesztivál Akadémia Budapest jubileumi 10. évada Kelemen Barnabás: A Fesztivál Akadémia Budapest jubileumi 10. évada
  • Fonós lemez lett az Év Jazz albuma Fonós lemez lett az Év Jazz albuma
  • A Hegedű Ünnepe: Három napos Fesztivál egy januári hétvégén A Hegedű Ünnepe: Három napos Fesztivál egy januári hétvégén

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr757855140

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása