Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Hogyan lustálkodjunk egy fesztiválon?

Hogyan lustálkodjunk egy fesztiválon?

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2009. 07. 08.
Péter Bence hazatér - a világsztár zongorista Budapesten mutatja be legújabb produkcióját
2025-09-16 08:30:00

Új műsorral, látványos színpadi megoldásokkal és egy titokzatos vendéggel tér vissza Budapestre a

Az identitás és természet határán – Leopold Bloom Díjjal ismerték el Dezső Tamás munkásságát
2025-09-16 07:00:00

Nyolcadik alkalommal adták át a Leopold Bloom Képzőművészeti Díjat, amelyet idén Dezső Tamás nyert el az

Az év egyik legjobban várt filmje tarolt a CineFesten
2025-09-15 12:00:00

Hétvégén ért véget a 21. CineFest Miskolci Nemzetközi Filmfesztivál, melyen Joachim Trier új alkotása

ONE MORE LIKE: A magyar sportdráma, ami meghódította Las Vegast is
2025-09-15 10:10:01

A ONE MORE LIKE című magyar sportdráma a hétvégén Batumiban és Las Vegasban is diadalt aratott: a provokatív

további bejegyzések a szerzőtől »

Ismét megrendezik a Pató Pál Napokat, vagyis a lusták fesztiválját a szlovákiai Szőgyénben (Svodín) július 17. és 19. között - méghozzá az egészséges életmód jegyében.

"Elege van a rohanásból, az egészségtelen életmódból? Akkor itt a helye a II. Pató Pál Napokon!" - hirdeti a dél-szlovákiai magyar falu honlapja. Aki nem rest, július közepén három napon át vehet részt a lusták fesztiválján, amelyet második alkalommal tartanak meg.

Az előadásokon a hallgatóság megismerkedhet a babamasszázzsal, természetgyógyászok segítségével pedig aurafotózás-elemzésben részesülhet. Különböző gyógyító masszázsok, csontkovácsolás és virágterápia is szerepel a programban.

Az egészséges táplálkozásról az elméleti előadásokon túl kézzel fogható bizonyítékokat is lehet szerezni a kemencés ételek, a nyárson sült bárány, a hagyományos és bioételek és -termékek bemutatása és árusítása révén.
A még teljesebb egészséges táplálkozáshoz természetesen élő zene is dukál. A napközbeni cigányzene után az esti utcabálon a Friends Együttes, majd Palcsó Tamás énekes szórakoztatja a közönséget.

Aki elfárad, a fesztivál helyszínei között a kisvonattal közlekedhet.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Fesztiválok Lavór

Ajánlott bejegyzések:

  • Világsztárokkal ünnepel a 10. Cziffra Fesztivál Világsztárokkal ünnepel a 10. Cziffra Fesztivál

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr477855350

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard