Eva Longoria bevallotta: imádja, ha szex közben kikötözik. Az amerikai Cosmopolitan magazin több hollywoodi hírességet kérdezett meg élete legjobb szexuális élményéről, és a Született feleségek Gabrielle Solisaként világhíressé vált Longoria ennek kapcsán említette meg kedvenc szokását.

„Egyáltalán nem idegenkedem attól, hogy kikötözzenek selyem kendőkkel, szeretem, ha a férfi irányít. Van valami nagyon szexi abban, ha engedelmeskedned kell”, mondta a 34 éves színésznő.
Eva Longoria két éve ment feleségül a jóképű Tony Parkerhez, de saját bevallása szerint őt az veszi le a lábáról, ha egy férfi humoros, intelligens és szenvedélyes, nem pedig az, ha jóképű. Eva emellett saját bevallása szerint szeret mintafeleségként törődni férjével, szereti, ha férjét az asztalon meleg étel fogadja, de emellett gondosan mossa-vasalja is párja ruháit. Ha Tony hosszabb útra indul, szépen összecsomagolja cuccait, úgy indítja útnak. A sorozatban nemtörődöm és önző Gaby alakítója a való életben sokkal inkább felelősségteljes, komoly összegeket adományoz például AIDS ellen küzdő alapítványoknak.
A Cosmopolitan nagy körkérdésére Kirsten Dunst, a Pókember 25 esztendős sztárja is pikáns választ adott: ő élete legjobb hancúrozását egy ruhaüzlet próbafülkéjében élte meg Jake Gyllenhaallal.