Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Visszavonul a legendás zenész

Visszavonul a legendás zenész

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2009. 08. 01.
Macifröccs-himnusz született: BÖBE és NEON LEON közös dala hódítja meg a nyarat
2025-06-30 11:54:28

A málnás fröccs frissítő élményét idézi meg a „Buborékok” című dal, amely az Artisjus Songbook Camp

A Nagyvárosi bujdosó emléke – 71 éve született Kissferi
2025-06-29 16:21:51

Kiss Ferenc zeneszerzőként, énekmondóként és népzenegyűjtőként egész életében a hagyományt szolgálta

Jön a III. Sukorói Tűzugró Fesztivál
2025-06-27 09:00:33

Ismét lángra lobban Sukoró Szent Iván-éji tüze! A nyári napforduló alkalmából koncertek, táncház és

Magyar tehetségek is a reflektorfényben a Bartók Világversenyen
2025-06-24 12:28:09

31 fiatal zongorista, köztük hat magyar lép pódiumra idén szeptemberben a Zeneakadémián megrendezett versenyen.

további bejegyzések a szerzőtől »

Londoni sajtóértesülések szerint visszavonul a koncertezéstől Sir Paul McCartney.

A The Sun, a legnagyobb brit bulvárlap úgy tudja: "Macca" jövőre látványos világturnéval búcsúzik rajongóitól, olyan helyszíneket is felkeresve, ahol eddig még nem zenélt. Áprilisra már több brazíliai koncertet előirányzott, de folynak az egyeztetések arról, hogy fellép a pekingi Teinanmen téren és a berlini fal egykori híres-hírhedt átkelőjénél, a Checkpoint Charlie-nál is.

A lap forrásai szerint a Beatles egykori basszusgitárosának minden bizonnyal ez lesz az utolsó nagy nemzetközi turnéja. A The Sun egyik bennfentese elmondta: a 67 éves Sir Paul tudja, hogy kora haladtával szervezete egyre kevésbé bírja a hosszú túrák gyötrelmeit.

Egy-egy jótékonysági bulin megjelenhet, például akkor, ha Barack Obama amerikai elnök vagy hozzá hasonló jelentőségű személyiségek erre felkérik, de egyébként a jövő évi turné után hátradől és élvezi a visszavonultságot - tette hozzá az idézett forrás.

A The Sun értesülése szerint a 2010-ben kezdődő turné valószínűleg egy évnél jóval tovább tart, vagyis mire véget ér, McCartney csaknem 70 éves lesz.

Anyagi gondjai akkor sem lesznek, ha a jövő évi koncertsorozat után valóban nem lép fel többet. A The Sunday Times című vezető brit lap, amely minden évben közzéteszi a brit pénzarisztokrácia felső ezrének listáját, az idei összesítésben úgy becsülte, hogy jóllehet a gazdasági válság Sir Paul vagyonának 12 százalékát elvitte, a zenész bankszámláján így is maradt 440 millió font (135 milliárd forint).

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Zene Rock Könnyűzene

Ajánlott bejegyzések:

  • Újra Veszprém lesz az operett fővárosa Újra Veszprém lesz az operett fővárosa
  • Januárban ismét Tribute Maraton! Januárban ismét Tribute Maraton!
  • A magyar rockzene történetét bemutató képregény jelent meg A magyar rockzene történetét bemutató képregény jelent meg
  • TÁBOR Fesztivál: az ország legnagyobb rockbulija 4 napon át TÁBOR Fesztivál: az ország legnagyobb rockbulija 4 napon át
  • Orgonák éjszakája Orgonák éjszakája

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr967857118

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard