Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
A legnagyobb nőcsábászok több pénzre vágynak

A legnagyobb nőcsábászok több pénzre vágynak

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2009. 10. 09.
Dupla jubileumi koncert: SoNoRo 20 & FAB 10
2025-10-21 17:46:53

A Kelemen Barnabás és Kokas Katalin hegedűművész-házaspár által alapított Fesztivál Akadémia  Budapest

Túlvilági olimpikonok a Depeche Mode univerzumában – grandiózus show az MVM Dome-ban
2025-10-16 10:34:26

Két olimpiai bajnok, Szász Emese és Fodor Rajmund is kilép a valóság kereteiből, hogy misztikus lényként

Tradíció és elegancia találkozása – Átadták a Kis fekete pályázat díjait
2025-10-14 09:25:02

Tíz alkotó vehetett át elismerést a Hagyományok Háza Kis fekete pályázatán, ahol a népművészet és a

Tiszta őrület – Woody Allen legújabb darabjának világpremierje Budapesten
2025-10-13 18:00:00

November 7-én a Centrál Színházban mutatják be Woody Allen legújabb vígjátékát, a Tiszta őrületet

további bejegyzések a szerzőtől »

Újra a színpadon az Aerosmith - a legendás rockegyüttes alig két hónappal azután tér vissza, hogy le kellett állítani észak-amerikai turnéjukat, mert az énekes Steven Taylor válltörést szenvedett, amikor leesett a színpadról.

A bostoni székhelyű együttes jövő héten az amerikai szoftveróriás, az Oracle rendezvényén lép fel San Franciscóban. "Az Aerosmith telitalálat" - nyilatkozta a társaság szóvivője, Karen Tillman. A 61 éves Tyler augusztus 5-én, egy dél-dakotai motorostalálkozón tartott koncert közben esett le a pódiumról. Bal válla eltört, fejét húsz öltéssel varrták össze. 

Úgy tűnik, rájár a rúd a rockikonra: tavaly májusban rehabilitációs központba kellett vonulnia, hogy teljesen felépüljön komoly lábműtétei után, idén pedig tüdőgyulladásban szenvedett. 

A többek között a Dream on, a Sweet Emotion és a Back in the Saddle című slágereket jegyző banda még október folyamán kétszer Hawaiin is fellép majd.
Semmi sem biztos azonban az együttes háza táján. Joe Perry, az Aerosmith szólógitárosa szerint Tyler balesete óta nem beszélt a banda tagjaival. Közben Perry nem tétlenkedik: koncertkörúton népszerűsíti legújabb, Have Guitar Will Travel című szólóalbumát.


tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Zene Rock Metal Könnyűzene

Ajánlott bejegyzések:

  • Újra Veszprém lesz az operett fővárosa Újra Veszprém lesz az operett fővárosa
  • Januárban ismét Tribute Maraton! Januárban ismét Tribute Maraton!
  • A magyar rockzene történetét bemutató képregény jelent meg A magyar rockzene történetét bemutató képregény jelent meg
  • Túlvilági olimpikonok a Depeche Mode univerzumában – grandiózus show az MVM Dome-ban Túlvilági olimpikonok a Depeche Mode univerzumában – grandiózus show az MVM Dome-ban
  • Dalokból szőtt történelem – megjelent a Dalszerző Bookazin Dalokból szőtt történelem – megjelent a Dalszerző Bookazin

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr377860882

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard