Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Vegyen ön is semmit!

Vegyen ön is semmit!

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2009. 10. 26.
Musicalshow a Rózsakert Színpadon - Nikola Tesla története sztárszereposztásban
2025-07-17 07:44:56

A tudomány és művészet látványos találkozása várja a közönséget augusztus 3-án Nyíregyházán, ahol az

Tíz nap, száz szólista - Indul a FAB jubileumi zenei ünnepe
2025-07-16 08:17:09

Tizedik alkalommal rendezik meg a Fesztivál Akadémia Budapest nyári programsorozatát, amely idén minden

130 év mozi – Felújított filmklasszikusokkal ünnepel a főváros
2025-07-15 18:00:00

Szeptember 16. és 21. között ismét megrendezik a Budapesti Klasszikus Film Maratont, ahol restaurált magyar és

Népi ritmusok és legendás éjszakák Gombaszögön
2025-07-14 18:00:00

A Felvidék legnagyobb ifjúsági-kulturális rendezvényén, a Gombaszögi Nyári Táborban idén is különleges

további bejegyzések a szerzőtől »

Az amerikaiak várhatóan 1 milliárd dollár, azaz közel 178 milliárd forintnyi értékben költenek olyan dolgokra, melyek nem léteznek. Vagy igen? Ítélje meg Ön!

A kizárólag digitális adatfolyam formájában elérhető termékek forgalma számítások szerint 2009-ben a tavalyinak a kétszerese, 2010-ben pedig az ideinek a kétszerese, azaz kétmilliárd dollár körül várható. A virtuális termékek az online játékokat játszó és a közösségi portálok felhasználói körében az átlagnál is népszerűbbek - olvasható a BBC hírportálon.

Az online játékosok többsége valódi pénzt vált virtuális fizetőeszközre, amellyel a játékban megszemélyesített szereplőt látják el. A Facebook közösségi portálon játszható farmszimulációs játékban például a virtuális gazdaság kiegészítőit lehet pénzzel megvásárolni.

A Facebook máris közölte, hogy átnézi és kibővíti virtuális ajándékboltját. A virtuális születésnapi torta vagy korsó sör mellé a portál amerikai látogatói zenéket is küldhetnek egymásnak.

A közösségi oldal látogatói 10 centért (közel 18 forinttért), azaz 1 Facebook-pontért közvetlen adatfolyamként meghallgatható zeneszámot küldhetnek. A letölthető mp3-formátum ennek tízszeresébe, pontosan 1 dollárba kerül.


Forrás: MTI

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Amerika Pénz Média Technika Számítógépes játékok Lavór

Ajánlott bejegyzések:

  • 130 év mozi – Felújított filmklasszikusokkal ünnepel a főváros 130 év mozi – Felújított filmklasszikusokkal ünnepel a főváros
  • Zene, ami összeköt - országjárásra indul a Concerto Budapest Zene, ami összeköt - országjárásra indul a Concerto Budapest
  • Családi titkok, közéleti drámák – A Pulszky-levelezés feltárja a múltat Családi titkok, közéleti drámák – A Pulszky-levelezés feltárja a múltat
  • Macifröccs-himnusz született: BÖBE és NEON LEON közös dala hódítja meg a nyarat Macifröccs-himnusz született: BÖBE és NEON LEON közös dala hódítja meg a nyarat
  • Világsztárokkal és hazai ikonokkal búcsúzik a nyár Szegeden Világsztárokkal és hazai ikonokkal búcsúzik a nyár Szegeden

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr867862142

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard