Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Budikkal riogatja a gazdagokat

Budikkal riogatja a gazdagokat

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2009. 11. 02.
Péter Bence hazatér - a világsztár zongorista Budapesten mutatja be legújabb produkcióját
2025-09-16 08:30:00

Új műsorral, látványos színpadi megoldásokkal és egy titokzatos vendéggel tér vissza Budapestre a

Az identitás és természet határán – Leopold Bloom Díjjal ismerték el Dezső Tamás munkásságát
2025-09-16 07:00:00

Nyolcadik alkalommal adták át a Leopold Bloom Képzőművészeti Díjat, amelyet idén Dezső Tamás nyert el az

Az év egyik legjobban várt filmje tarolt a CineFesten
2025-09-15 12:00:00

Hétvégén ért véget a 21. CineFest Miskolci Nemzetközi Filmfesztivál, melyen Joachim Trier új alkotása

ONE MORE LIKE: A magyar sportdráma, ami meghódította Las Vegast is
2025-09-15 10:10:01

A ONE MORE LIKE című magyar sportdráma a hétvégén Batumiban és Las Vegasban is diadalt aratott: a provokatív

további bejegyzések a szerzőtől »

Régi vécékkel "turbózta fel" kerítését, hogy belerondítson a telke mellett golfozók játékába egy férfi az Egyesült Államokban.

Az 52 éves Rick Froebe vízvezeték-szerelő, így aztán nem volt nehéz szert tennie a szemet nem gyönyörködtető vécékre. Kerítésébe további csúfításul beépített ütött-kopott bojlereket és horpadt-rozsdás fürdőkádakat is, hogy kellő legyen a kontraszt az elegáns golfklubbal. A vécék közül háromra ráadásul ráültetett madárijesztőket, mintha éppen nagyon dolgoznának. 

Ezzel a látványháttérrel kénytelenek szembesülni játék közben a golfklub tagjai. Szóvá is tették panaszukat a rendőrségen, ám Froebe bádogművészetnek kiáltotta ki kompozícióját, és fennen hangoztatja, nem ártó szándékkal alkotta, képzőművészeti szakzsűrit pedig még nem bolondított a hatóság Lakeview-ba kerítésszemlére. 

A férfi egyébként régebben maga is tagja volt a golfklubnak, ám összekülönbözött vele és kilépett. A vécés kerítésen túl ebfronton sincs béke a háza táján. Szomszédai nehezményezik, hogy túl sokat ugat négy kutyája. Froebe szerint a golfozók késztetik csaholásra ebeit, őket kell hibáztatni. A sheriff azonban a bádogosnak küldi az ugatási bírságokat, eddig hármat. Az első 47, a második 95, a harmadik pedig már 190 dollárra szól, azaz összesen 66 ezer forintnyi összegre.



tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Lavór Provinciális

Ajánlott bejegyzések:

  • Péter Bence hazatér - a világsztár zongorista Budapesten mutatja be legújabb produkcióját Péter Bence hazatér - a világsztár zongorista Budapesten mutatja be legújabb produkcióját
  • A magyar népi kultúra ünnepe: új évad kezdődik a Hagyományok Házában A magyar népi kultúra ünnepe: új évad kezdődik a Hagyományok Házában
  • Előzetest kapott az Árva – itt a Saul fia rendezőjének új filmje Előzetest kapott az Árva – itt a Saul fia rendezőjének új filmje
  • Szohó mester utolsó teája: költői utazás a Meidzsi-kori Japánba Szohó mester utolsó teája: költői utazás a Meidzsi-kori Japánba
  • Generációk, vitakultúra, divat és kiállítás: őszi programsorozat a Goethe Intézetben Generációk, vitakultúra, divat és kiállítás: őszi programsorozat a Goethe Intézetben

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr607862636

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard