Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
Hú, mekkorát füllentett Hollywood szépfiúja!

Hú, mekkorát füllentett Hollywood szépfiúja!

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2009. 12. 09.
Borostyánszív-elismerésben részesült dr. Both Miklós
2026-08-25 21:30:56

Both Miklós zeneszerző, néprajzkutató, a Hagyományok Háza főigazgatója — az ukrán népzenei örökség

Sikerrel zárult az Arcus Temporum Művészeti Fesztivál
2026-08-25 20:50:00

Nagyon szép és őszinte esemény – Keller András hegedűművész így foglalta össze az idei Arcus Temporum

Péntektől vasárnapig: Bachtól Kurtágig
2026-08-20 21:10:01

Mi történik, amikor egy 800 éves bazilikában Bach zenéje találkozik a 100 éves Kurtág György

Elstartolt a Művészetek Völgye
2026-07-24 15:13:09

Ma reggel hivatalosan is kezdetét vette a 35. Művészetek Völgye: július 24. és augusztus 2. között ismét

további bejegyzések a szerzőtől »

Johnny Depp nagyon szépeket mondott egy alkotásról, ami hozzá köthető, és mi a dicséretet el is hisszük neki, mert Johnny Depp maga jó. Nem is itt van a hiba.

Johnny Depp mindenkinek melegen ajánlja a gengszter Dillingerről szóló új filmjét, holott még maga sem látta. A Közellenségek tokiói premierjére Japánba érkezett filmsztár szerdán elmondta, hogy az Amerika első számú közellenségének kikiáltott bankrabló, John Dillinger nagy hatással volt rá gyerekkorában. Karizmatikus figurának tartotta, és gyerekkorának olyan kedvencei közé sorolta, mint Buster Keaton vagy Charlie Chaplin.

"Még nem láttam a filmet, de nagyszerű dolgokat hallottam róla" - bizonygatta sajtókonferenciáján egy tokiói hotelben. Mint mondta, nyilván azért érezte magához ilyen közelállónak a bűnözőt, akit végül lelőttek a rendőrök, mivel az ő nagyapja is illegális szeszfőzésből tartotta fenn magát a depresszió éveiben.

Depp kijelentette, hogy neki nincsenek ellenségei. "A legrémítőbb ellenség az emberben lakik, és arra próbálja rávenni, hogy alkalmazkodjon a vele szemben támasztott elvárásokhoz" - mondta a 46 esztendős sztár.

Forrás: MTI

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Amerika Film Hülyeség Hollywoodi filmipar

Ajánlott bejegyzések:

  • Szembe mersz nézni azzal, akivé válhattál volna? Szembe mersz nézni azzal, akivé válhattál volna?
  • Természetfeletti erők és elfeledett titkok: itt a Shelby Oaks – A gonosz nyomában magyar előzetese Természetfeletti erők és elfeledett titkok: itt a Shelby Oaks – A gonosz nyomában magyar előzetese
  • Száguldás, sárkányok, rosszfiúk – a nyár 10 legkedveltebb mozija Magyarországon Száguldás, sárkányok, rosszfiúk – a nyár 10 legkedveltebb mozija Magyarországon
  • Őrült nap, őrült film: jön a Random! Őrült nap, őrült film: jön a Random!
  • Az év egyik legjobban várt filmje tarolt a CineFesten Az év egyik legjobban várt filmje tarolt a CineFesten

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr467866008

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása