Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Íme, ő lett a világ legszebb nője!

Íme, ő lett a világ legszebb nője!

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2009. 12. 13.
Túlvilági olimpikonok a Depeche Mode univerzumában – grandiózus show az MVM Dome-ban
2025-10-16 10:34:26

Két olimpiai bajnok, Szász Emese és Fodor Rajmund is kilép a valóság kereteiből, hogy misztikus lényként

Tradíció és elegancia találkozása – Átadták a Kis fekete pályázat díjait
2025-10-14 09:25:02

Tíz alkotó vehetett át elismerést a Hagyományok Háza Kis fekete pályázatán, ahol a népművészet és a

Tiszta őrület – Woody Allen legújabb darabjának világpremierje Budapesten
2025-10-13 18:00:00

November 7-én a Centrál Színházban mutatják be Woody Allen legújabb vígjátékát, a Tiszta őrületet

Szembe mersz nézni azzal, akivé válhattál volna?
2025-10-13 17:08:25

Vigh Bálint új független filmje, a KONEKT az önismeret és a traumafeldolgozás kérdéseit vizsgálja egy

további bejegyzések a szerzőtől »

Gibraltár legszebb hölgyét választották szombaton a Miss World szépségverseny győztesének Johannesburgban. Mi pedig még ma indulunk Gibraltárba.

A Nagy-Britanniához tartozó területet képviselő, 22 éves Kaiane Aldorino 111 vetélytársát győzte le a versenyben. Második helyen Mexikó, harmadik helyen pedig a Dél-afrikai Köztársaság szépségkirálynője végzett.

A világ minden tájáról érkezett szépségkirálynők a megmérettetés előtt egy hónapot töltöttek felkészüléssel a dél-afrikai országban, ahol az elmúlt években már több alkalommal rendezték meg a Miss World döntőjét. Legközelebb, 2010-ben Vietnamban választják meg a világ legszebb hölgyét.

Az Ibériai-félsziget déli csücskén található Gibraltár szépe még soha nem végzett első helyen Miss World versenyen. 1951 óta a legtöbbször venezuelai vagy indiai hölgyet választottak győztesnek.


Forrás: MTI

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Test Dizájn Képző Élő kultúra

Ajánlott bejegyzések:

  • A hagyomány és a kortárs divat találkozása – „Kis fekete” divatbemutató a Hagyományok Házában A hagyomány és a kortárs divat találkozása – „Kis fekete” divatbemutató a Hagyományok Házában
  • Újra színpadon Eötvös Péter utolsó operája, a Valuska Újra színpadon Eötvös Péter utolsó operája, a Valuska
  • Tori Amos: az „In Times of Dragons” albumával érkezik Magyarországra Tori Amos: az „In Times of Dragons” albumával érkezik Magyarországra
  • Ahol a mesék ma is megszólalnak Ahol a mesék ma is megszólalnak
  • Először Magyarországon: érkezik a Wicked az Erkel Színház színpadára Először Magyarországon: érkezik a Wicked az Erkel Színház színpadára

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr287866352

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard