Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
A musicalkirály bejelentkezett, hogy megmenti a Beatles bölcsőjét

A musicalkirály bejelentkezett, hogy megmenti a Beatles bölcsőjét

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2010. 02. 19.
Macifröccs-himnusz született: BÖBE és NEON LEON közös dala hódítja meg a nyarat
2025-06-30 11:54:28

A málnás fröccs frissítő élményét idézi meg a „Buborékok” című dal, amely az Artisjus Songbook Camp

A Nagyvárosi bujdosó emléke – 71 éve született Kissferi
2025-06-29 16:21:51

Kiss Ferenc zeneszerzőként, énekmondóként és népzenegyűjtőként egész életében a hagyományt szolgálta

Jön a III. Sukorói Tűzugró Fesztivál
2025-06-27 09:00:33

Ismét lángra lobban Sukoró Szent Iván-éji tüze! A nyári napforduló alkalmából koncertek, táncház és

Magyar tehetségek is a reflektorfényben a Bartók Világversenyen
2025-06-24 12:28:09

31 fiatal zongorista, köztük hat magyar lép pódiumra idén szeptemberben a Zeneakadémián megrendezett versenyen.

további bejegyzések a szerzőtől »

Andrew Lloyd Webber azután lépett a potenciális vásárlók körébe, hogy a pénzszűkébe került EMI bejelentette, megválna a stúdióktól.

Andrew Lloyd Webber komolyan érdeklődik az Abbey Road-i stúdiók megvásárlása iránt, a zeneszerző szerint ugyanis létfontosságú a brit zeneipar jövője szempontjából, hogy megmentsék az intézményt, amely a Beatles révén vált híressé. A Beatles mellett Andrew Lloyd Webber szerzeményeinek jelentős részét is az Abbey Roadon vették fel.

A világhírű komponista és impresszárió szóvivője felidézte, hogy Andrew Lloyd Webber először 1967-ben, Time Rice-szal közösen készített felvételeket az Abbey Roadon.



"A három nagy stúdióval rendelkező Abbey Road felszereltsége kiváló, és Andrew talán mindenki másnál több zenészt vitt oda lemezt készíteni, mert az intézmény nagyzenekari produkciók rögzítésére is alkalmas" - mondta a szóvivő.

Lloyd Webber azután lépett a potenciális vásárlók körébe, hogy a pénzszűkébe került EMI bejelentette, megválna a stúdióktól. Korábban, anélkül, hogy konkrét vételi szándékát jelezte volna, Paul McCartney kecsegtetett megoldással. Óvatos érdeklődést mutatott a nemzeti emlékhelyek gondozásával foglalkozó National Trust is, amely már a magáénak tudhatja azt a két házat, amelyben McCartney, illetve John Lennon felnőtt.

A kormányzat ígéretet tett arra, hogy soronkívüliséget biztosít a stúdiónak helyet adó 19. századi épület műemlékké nyilvánítását szorgalmazó javaslatnak.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Zene Beatles Pop

Ajánlott bejegyzések:

  • JJ megnyerte az Eurovíziós Dalfesztivált, melyben a Budapest Scoring Orchestra is közreműködött JJ megnyerte az Eurovíziós Dalfesztivált, melyben a Budapest Scoring Orchestra is közreműködött
  • Színház, zene, természet: összművészeti ünnep a Dunakanyar szívében Színház, zene, természet: összművészeti ünnep a Dunakanyar szívében
  • Idén is a Gyerek Szigettel kezdődik a vakáció Idén is a Gyerek Szigettel kezdődik a vakáció
  • Pünkösdi Örökség Ünnep – Élő hagyományok és közösségek a Skanzenben Pünkösdi Örökség Ünnep – Élő hagyományok és közösségek a Skanzenben
  • Jókai Mór és a múzeumok varázslatos éjszakája Jókai Mór és a múzeumok varázslatos éjszakája

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr757870184

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard