Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Mégsem végzik ki az énekesnőt meggyilkoló milliárdost-videóval

Mégsem végzik ki az énekesnőt meggyilkoló milliárdost-videóval

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2010. 03. 04.
Baby Queen - Solére himnusza az újrakezdéshez
2025-07-07 16:00:00

Solére friss szerzemény egyszerre kacér és mélyen személyes, és olyan erőt sugároz, ami a legnehezebb

Tűvel írt történetek – Elismerések a legszebb magyar hímzéseknek
2025-07-07 10:54:24

Rekordszámú alkotással zajlott le a 2025-ös Kisjankó Bori Országos Hímzőpályázat. A legszebb kézimunkák

Magyar dallamok Japánban - A Cimbaliband sikere Oszakában
2025-07-03 18:13:45

A magyar népzene különleges hangzása, a cimbalom egyedisége és a Cimbaliband szenvedélye ragadta magával a

A nyár ritmusai a BJC-ben
2025-07-02 08:17:33

A Budapest Jazz Club nyáron is gondoskodik arról, hogy a jazzrajongók ne maradjanak élmények nélkül.

további bejegyzések a szerzőtől »

Eljárási hibák miatt csütörtökön felfüggesztette az egyiptomi legfelsőbb bíróság a Hisam Talaat Musztafa milliárdos egyiptomi üzletemberre  kiszabott halálos ítéletet, amelyet korábban Suzanne Tamin libanoni énekesnő megöletése miatt szabtak ki rá.

Az arab világban milliók követték nyomon az élőben sugárzott ítélethirdetést, amelynek értelmében az ingatlanmágnásnak és korábban szintén halálra ítélt testőrének ügyét elölről kell kezdeni.

Szakértők szerint az újratárgyalás legkevesebb két évet vehet igénybe.
A gyanúsítottak nem voltak jelen a tárgyalóteremben, a börtönből televízión figyelték a fejleményeket. Musztafa családjából egyedül egyik fia tartózkodott a bíróságon; az ítélethirdetés után örömkönnyekkel a szemében rohant ki a teremből.
Suzanne Tamin meggyilkolása az arab bulvárlapok legnagyobb szenzációját képezte az elmúlt másfél évben. Az énekesnő összekaszabolt holttestére 2008 júliusban találtak rá Dubajban. A nyomozás hamar a nagy befolyással és az egyiptomi elnök fiához fűződő szálakkal bíró üzletemberre irányult.

Az ügyészség azzal vádolta a milliárdost, hogy ő bérelte fel az énekesnő meggyilkolását végrehajtó Mohszen
esz-Szukkarit, az állambiztonsági szolgálat egykori ügynökét, aki egy időben a Musztafa tulajdonában lévő kairói Four Seasons hotel alkalmazottja és testőre volt.



Szukkari halálra késelte a fiatal énekesnőt dubaji szállodai szobájában. A nyomozók egy közeli szemetesben később megtalálták kezeslábasát és baseballsapkáját, amelyekről DNS-mintát vettek. Az üzletember vesztére a volt testőr ráadásul rögzítette és megőrizte a megbízójával folytatott telefonbeszélgetéseit, amelyek a vád szerint egyértelműen bizonyították, hogy az ingatlanmogul pénzt (kétmillió dollárt) ajánlott a gyilkosnak volt szeretője megöléséért.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Zene

Ajánlott bejegyzések:

  • Színház, zene, természet: összművészeti ünnep a Dunakanyar szívében Színház, zene, természet: összművészeti ünnep a Dunakanyar szívében
  • Idén is a Gyerek Szigettel kezdődik a vakáció Idén is a Gyerek Szigettel kezdődik a vakáció
  • Pünkösdi Örökség Ünnep – Élő hagyományok és közösségek a Skanzenben Pünkösdi Örökség Ünnep – Élő hagyományok és közösségek a Skanzenben
  • Jókai Mór és a múzeumok varázslatos éjszakája Jókai Mór és a múzeumok varázslatos éjszakája
  • JJ megnyerte az Eurovíziós Dalfesztivált, melyben a Budapest Scoring Orchestra is közreműködött JJ megnyerte az Eurovíziós Dalfesztivált, melyben a Budapest Scoring Orchestra is közreműködött

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr417871338

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard