Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Szépfiúk és szép színésznők Hollywoodból az Andrássyn

Szépfiúk és szép színésznők Hollywoodból az Andrássyn

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2010. 03. 30.
26. alkalommal vár mindenkit a DOMBOS Fest
2026-06-08 15:45:04

A Dombos Fest 2026-ban a „4 nap újratervezés” mottóval várja közönségét a kishegyesi löszfal alatt – az

Bérlettel a Zeneakadémiára
2026-05-17 22:34:25

Több év kihagyás után, a saját szervezésű koncertjeinek javát újra bérletekben kínálja a Zeneakadémia. A

Népművészet egész évben!
2026-03-19 13:33:41

Gazdag programokkal, bemutatókkal, különleges tartalmakkal ünnepel a jubileumi évben a Hagyományok Háza és a

Kelemen Barnabás: A Fesztivál Akadémia Budapest jubileumi 10. évada
2026-01-14 12:12:04

„A Fesztivál Akadémia Budapest generációkat és 40 országot összekötő folyamatosan fejlődő, egész évben

további bejegyzések a szerzőtől »

A BEL AMI stábja március 28-tól két hétre Londonból Budapestre költözött át a film magyarországi forgatásához.

A BEL AMI Georges Duroy története, aki az 1890-es évek Párizsában eszét és vonzerejét használva a csótányos padlásszobáktól a legfényűzőbb szalonokig, egy prostituált karjaiból a jómódú szépasszonyok titkos légyottjaiig emelkedik egy olyan világban, ahol politika és média verseng egymással a tekintélyért, ahol a szex hatalmat jelent, valamint a hírnév hajhászása valóságos rögeszmévé válik.

A becsvágynak, a hatalomnak és a csábításnak ebben az erotikától fűtött történetében Georges Duroy szerepét Robert Pattinson (Alkonyat sorozat, Emlékezz rám) játssza. Uma Thurman (Ponyvaregény, Kill Bill) alakítja Madeleine-t, Kristin Scott Thomas (Nowhere Boy, Oly sokáig szerettelek) Virginie-t, Christina Ricci (A rém, Jégvihar) Clotilde-ot, Duroy ellenfelének, Rousset-nek szerepében Colm Meaney-t (The Damned United, Méregzsák), Suzanne szerepében Holly Graingert (Scouting Book for Boys), Charles-éban pedig Philip Glenistert (Élet a Marson, Felül semmi) láthatjuk.

A forgatókönyvet Maupassant A szépfiú című regénye alapján Rachel Bennette írta, a filmet a Cheek By Jowl angol színházi együttes tevékenységét meghatározó, újító szellemű rendezők, Declan Donnellan és Nick Ormerod rendezik.

{cat=10}

A produkció megérkezését Budapestre már számos rajongó köszöntötte, a forgatás még majdnem két hézig tart, úgyhogy senki sem késett le, aki meg akarja lesni kedvenceit munka közben.

Folyamatosan frissülő infók a magyar Pattinson-rajongói oldalon.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Film Irodalom Hollywoodi filmipar

Ajánlott bejegyzések:

  • Kezdődik a 13. Szemrevaló Filmfesztivál Kezdődik a 13. Szemrevaló Filmfesztivál
  • Szembe mersz nézni azzal, akivé válhattál volna? Szembe mersz nézni azzal, akivé válhattál volna?
  • Erdő van idebenn: Tóth Marcsi az új Margó-díjas Erdő van idebenn: Tóth Marcsi az új Margó-díjas
  • Krasznahorkai László Nobel-díjas író világa Szentendrén – október végéig látható a Minduntalan kiállítás Krasznahorkai László Nobel-díjas író világa Szentendrén – október végéig látható a Minduntalan kiállítás
  • Krasznahorkai László kapta az irodalmi Nobel-díjat Krasznahorkai László kapta az irodalmi Nobel-díjat

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr837873500

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása