Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Biszexuális a vámpíros sorozat szexi sztárja

Biszexuális a vámpíros sorozat szexi sztárja

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2010. 04. 02.
26. alkalommal vár mindenkit a DOMBOS Fest
2026-06-08 15:45:04

A Dombos Fest 2026-ban a „4 nap újratervezés” mottóval várja közönségét a kishegyesi löszfal alatt – az

Bérlettel a Zeneakadémiára
2026-05-17 22:34:25

Több év kihagyás után, a saját szervezésű koncertjeinek javát újra bérletekben kínálja a Zeneakadémia. A

Népművészet egész évben!
2026-03-19 13:33:41

Gazdag programokkal, bemutatókkal, különleges tartalmakkal ünnepel a jubileumi évben a Hagyományok Háza és a

Kelemen Barnabás: A Fesztivál Akadémia Budapest jubileumi 10. évada
2026-01-14 12:12:04

„A Fesztivál Akadémia Budapest generációkat és 40 országot összekötő folyamatosan fejlődő, egész évben

további bejegyzések a szerzőtől »

Anna Paquin közérdekű hirdetésben vallja be, hogy biszexuális. Ezzel a másság elfogadásáért kampányol.

A True Blood - Inni és élni hagyni című sorozat főszereplője bevallotta, hogy biszexuális. Anna Paquin, akit eljegyezett a sorozat férfisztárja, Stephen Moyer, egy a másság elfogadásáért indított tévékampány keretében vallott erről.



A közérdekű hirdetésekben rajta kívül Cyndi Lauper, Sir Elton John, Sharon Osbourne and Whoopi Goldberg is szerepel, és mind arra bíztatják az embereket, hogy legyenek elfogadóbbak mások szexuális irányultságával szemben.

Anna Paquin már 11 éves kora óta sztárnak számít, akkor kapott Oscart a Zongoralecke című filmért. A mostani bejelentéssel a kampányt szervező egyesület, a True Colors Fund tagjait is meglepte, ugyanis csak a felvételek alatt állt elő vele.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Esélyegyenlőség Lavór Hollywoodi filmipar

Ajánlott bejegyzések:

  • Létezik gyógyító múzeum?! Létezik gyógyító múzeum?!
  • Kelemen Barnabás: A Fesztivál Akadémia Budapest jubileumi 10. évada Kelemen Barnabás: A Fesztivál Akadémia Budapest jubileumi 10. évada
  • Dongó a Zeneakadémián Dongó a Zeneakadémián
  • Dalokból szőtt történelem – megjelent a Dalszerző Bookazin Dalokból szőtt történelem – megjelent a Dalszerző Bookazin
  • Krasznahorkai László Nobel-díjas író világa Szentendrén – október végéig látható a Minduntalan kiállítás Krasznahorkai László Nobel-díjas író világa Szentendrén – október végéig látható a Minduntalan kiállítás

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr657873646

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása