Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
A szépséges színésznő szeretne ronda, kövér csaj lenni

A szépséges színésznő szeretne ronda, kövér csaj lenni

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2010. 04. 04.
Budapesten ad koncertet a világhírű magyar virtuóz
2022-07-04 15:56:18

Július 9-én, szombaton az Opus Jazz Clubban lép fel a Várallyay Petra Trió. A Várallyay Petra Trió zenei

Világszínvonal mikrokörnyezetben
2022-07-03 11:44:23

A Salföldi Dalföld hetedszerre is megmutatta a magas kultúrára fogékony Balaton-környéki közönségnek, hogy

Színpadra lépnek a győztes fiatalok
2022-06-23 11:11:02

Június 26-án 17:00 órától ifjú muzsikusok ingyenes hangversenyére kerül sor a Pesti Vigadóban a Szent

A fesztivál, ahol megkérték a kezemet
2022-06-22 11:21:30

Gyorsan pergő kémdráma, thrillerszerű bosszúfilm, találkozások és leánykérés – ilyen volt a II. Magyar

további bejegyzések a szerzőtől »

Cameron Diaz leginkább egy sárban dagonyázó, duci kövér csajszival tud azonosulni.

Nagyon elszomorodott Cameron Diaz, amikor megtudta, hogy a Shrek a vége, fuss el véle az utolsó mozi a zöld ogréről szóló sorozatban. – Már annyira megszoktam, hogy én vagyok Fiona, hogy el sem tudom képzelni, búcsút kell mondanom a karakternek – mondja Diaz a bájos animált hercegnőről, akinek nem csupán hangját kölcsönzi az eredeti nyelvű Shrek-filmekben, hanem külsőleg is róla mintázták a karaktert. – Szerintem vagyunk pár millióan, akiknek hiányozni fog a Shrek-univerzum, ezért kampányolni fogok, hogy folytatódjon a történet.

A Shrek-sorozatot gyártó DreamWorks Animation korábban már meglebegtette, hogy négy mozinál esetleg nem állnak meg, de mostanában csak arról hallani, hogy tényleg itt a vége, fuss el véle. Pedig érdemes belegondolni: a három eddigi Shrek-film összesen több mint 2,2 milliárd dollárt jövedelmezett, és nemsokára jön a sorozatból származtatott Csizmás, a Kandúr, plusz a negyedik Shrek. Elemzők szerint az öt film összbevétele végül megközelítheti a 4 milliárd dollárt, ez pedig gondolkodóba ejtheti a stúdiófőnököket, hátha mégis futja folytatásra.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Film Rajzfilmek Hollywoodi filmipar

Ajánlott bejegyzések:

  • Új magyar Oscart hozott a Düne Új magyar Oscart hozott a Düne
  • Itt mindenki hall mindent Itt mindenki hall mindent
  • Az igazi pusztulás az olajfinomító mellett zajlik Az igazi pusztulás az olajfinomító mellett zajlik
  • Meghalt a Mátrix, éljen a Mátrix! Meghalt a Mátrix, éljen a Mátrix!
  • A Central Perk titkai A Central Perk titkai

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr627873638

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Hallgasd a Kultúrpart műsorát a Trend FM-en! Minden szerdán 16-18h között várunk benneteket!

trendfm_logo_subhead.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. A forradalom egy holland fotós szemével
  6. Meztelenség és anatómia
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

versverseny-banner-2021.png

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard