Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Mégis olvas a magyar!

Mégis olvas a magyar!

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2010. 04. 06.
Macifröccs-himnusz született: BÖBE és NEON LEON közös dala hódítja meg a nyarat
2025-06-30 11:54:28

A málnás fröccs frissítő élményét idézi meg a „Buborékok” című dal, amely az Artisjus Songbook Camp

A Nagyvárosi bujdosó emléke – 71 éve született Kissferi
2025-06-29 16:21:51

Kiss Ferenc zeneszerzőként, énekmondóként és népzenegyűjtőként egész életében a hagyományt szolgálta

Jön a III. Sukorói Tűzugró Fesztivál
2025-06-27 09:00:33

Ismét lángra lobban Sukoró Szent Iván-éji tüze! A nyári napforduló alkalmából koncertek, táncház és

Magyar tehetségek is a reflektorfényben a Bartók Világversenyen
2025-06-24 12:28:09

31 fiatal zongorista, köztük hat magyar lép pódiumra idén szeptemberben a Zeneakadémián megrendezett versenyen.

további bejegyzések a szerzőtől »

Eddig 700.000 könyvre adta le szavazatát a negyérdemű, szórakoztató irodalom, szépirodalom, gyermek-és ifjúsági, ismeretterjesztő és gasztronómiai könyv kategóriában. 

Rejtő Jenő, Janikovszky Éva és Rácz Zsuzsa: az Aranykönyv szavazás első körének győztesei a magyar nyelvű szórakoztató irodalmi szerzők között

A kortárs írók közül Rácz Zsuzsa végzett a legjobb helyen az Aranykönyv közönség szavazásán a szórakoztató irodalom magyar szerzői kategóriájában.

Az internetes szavazáson az összes kategóriában valamivel több, mint tízezer szavazó közel 700 ezer szavazatot adott le. Az Aranykönyv szavazás célja, hogy felmérje: a magyar olvasók kiket kedvelnek a legjobban az elmúlt tíz évben megjelent szerzők közül. Az alkotók öt kategóriában versenyeznek egymással.

Kategóriájában, a szórakoztató irodalom magyar szerzői között Rácz Zsuzsa „Állítsátok meg Terézanyut!” című könyve a hatodik helyre került. Az első öt helyen Rejtő Jenő és Janikovszky Éva művei szerepelnek.

Az Aranykönyv listája alapján az olvasó közönség több körben az elmúlt tíz év legnépszerűbbnek tartott műveiről voksol május 2-ig. A könyvekről a következő kategóriákban lehet szavazni: szórakoztató irodalom, szépirodalom, gyermek-és ifjúsági, ismeretterjesztő és gasztronómiai könyvek.
A voksolás első szakasza, az ajánló kör április 5-én zárult le.

Rácz Zsuzsa legújabb könyvével is bekerült a legjobb 50 mű közé. Négy hónapja megjelent, „Nesze Neked Terézanyu” című második kötete máris az elmúlt tíz év 32. legnépszerűbb művének bizonyult a szavazó közönség véleménye alapján.

A humoros és ironikus szemléletével népszerűséget szerzett Rácz Zsuzsa második könyve többek között olyan szerzők társaságában szerepel, mint az évtizedek óta az irodalmi szórakoztatás állócsillagainak bizonyuló Lőrincz L. László és Vavyan Fable.

Szavaznál? Kattints!

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Irodalom Könyv Gyerekkönyv

Ajánlott bejegyzések:

  • Az ázsiai gyógyító regény az új skandináv krimi Az ázsiai gyógyító regény az új skandináv krimi
  • Tesz-Vesz város lakói asztalhoz ülnek Tesz-Vesz város lakói asztalhoz ülnek
  • Egy mesekönyv, ami elűzi a bánatot Egy mesekönyv, ami elűzi a bánatot
  • Felállították az együtt olvasás hazai rekordját Felállították az együtt olvasás hazai rekordját
  • „Ne engedjétek, hogy kiűzzék belőletek a gyermekséget!" „Ne engedjétek, hogy kiűzzék belőletek a gyermekséget!"

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr167873794

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard