Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
A káoszt kihasználva megrongálták a Megváltó szobrát

A káoszt kihasználva megrongálták a Megváltó szobrát

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2010. 04. 16.
Budapesten ad koncertet a világhírű magyar virtuóz
2022-07-04 15:56:18

Július 9-én, szombaton az Opus Jazz Clubban lép fel a Várallyay Petra Trió. A Várallyay Petra Trió zenei

Világszínvonal mikrokörnyezetben
2022-07-03 11:44:23

A Salföldi Dalföld hetedszerre is megmutatta a magas kultúrára fogékony Balaton-környéki közönségnek, hogy

Színpadra lépnek a győztes fiatalok
2022-06-23 11:11:02

Június 26-án 17:00 órától ifjú muzsikusok ingyenes hangversenyére kerül sor a Pesti Vigadóban a Szent

A fesztivál, ahol megkérték a kezemet
2022-06-22 11:21:30

Gyorsan pergő kémdráma, thrillerszerű bosszúfilm, találkozások és leánykérés – ilyen volt a II. Magyar

további bejegyzések a szerzőtől »

Ismeretlenek graffitit rajzoltak a Rio de Janeiro jelképének számító Megváltó Krisztus-szoborra, miközben a hatóságokat a 250 halálos áldozatot követelő esőzés és fölcsuszamlás miatt kialakult helyzet kötötte le.

A harminc méter magas szobor szélesre tárt karjain látható a felirat: "Ha nincs itthon a macska, cincognak az egerek" - adta hírül a Globo című lap.

Eduardo Paes, Rio de Janeiro polgármestere bejelentette, hogy már megkezdték a hatalmas emlékmű tisztítását.

Izabelle Teixeira brazil környezetvédelmi miniszter szerint kedd óta le vannak zárva a Corcovado-hegyen álló, felújítás alatt lévő szoborhoz vezető utak. A közlekedést ugyanis földcsuszamlások, kőomlások, letört fák akadályozzák.



Évtizedek óta nem tapasztalt eső zúdult a brazil metropoliszra az elmúlt hetekben, amely miatt csaknem 250 ember halt meg.

Évente átlagosan kétmillió turista látogat Rio de Janeiróba illetve a jelképévé vált óriási Krisztus-szoborhoz.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Műemlék Graffiti Képző

Ajánlott bejegyzések:

  • Aki megszőtte a Trónok harcát Aki megszőtte a Trónok harcát
  • Varázslat és Balkán a Balaton-felvidéken Varázslat és Balkán a Balaton-felvidéken
  • Családi kiállítással ünneplik a magyar filmrendezőt Családi kiállítással ünneplik a magyar filmrendezőt
  • Különös akcióba kezd a magyar művész Különös akcióba kezd a magyar művész
  • Különleges látnivalók a Duna-parton Különleges látnivalók a Duna-parton

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr157874250

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Hallgasd a Kultúrpart műsorát a Trend FM-en! Minden szerdán 16-18h között várunk benneteket!

trendfm_logo_subhead.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. A forradalom egy holland fotós szemével
  6. Meztelenség és anatómia
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

versverseny-banner-2021.png

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard