Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Hisztizik és dühös a színészlegenda

Hisztizik és dühös a színészlegenda

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2010. 04. 18.
Az Ég tartja a Földet
2023-10-02 06:00:00

Az Ég tartja a Földet musical a világ legismertebb magyar szentje, Árpád-házi Szent Erzsébet történetét

A MÓRA KIADÓ programjai a 28. Budapesti Nemzetközi Könyvfesztiválon
2023-09-28 14:20:58

Játékos programokkal, könyvbemutatókkal, dedikálással és ajándékokkal várja a MÓRA KIADÓ a 28. Budapesti

Fuss MELLettünk!
2023-09-27 06:00:00

Közösségi futás országszerte három városban a mellrák elleni küzdelem jegyében! Idén harmadik

Szeptember utolsó hetében is izgalmas koncertekkel várja látogatóit a BMC
2023-09-26 06:00:00

MAO: Porgy & Bess | Bognár Szilvia Szextet | Kedves-Webern szerzői est | David Six–Tilo Weber–Ávéd János  

további bejegyzések a szerzőtől »

Egyetlen sztár sem könnyű eset, de aki már túl van az ötvenen, nos, az szinte elviselhetetlen - állítják a fiatalabb kollégák.

Egy szó sem igaz azokból a pletykákból, hogy Sir Anthony Hopkins hisztizik a Thor című képregény-adaptáció forgatásán, kioktatja a fiatalabb színészeket, és amiatt panaszkodik, hogy túl sokat forgatnak stúdióban, miközben ő szabad levegőre vágyik. Minderről maga a film rendezője, Kenneth Branagh számol be.

– Azok, akik ezt a pletykát kitalálták, abból indulhattak ki, hogy az olyan színészóriások, mint Anthony, biztosan nem tudnak kijönni a fiatal kollégákkal – mondja Barangh. – Ez nem így van, éppenséggel a produkció előnyére válik, hogy annyiféle játékstílus keveredik. Anthony ráadásul nem olyan alkat, aki kötekedne, ráadásul vérprofi, tehát még akkor sem panaszkodna, ha valami tényleg bántaná a csőrét.

De miért egy többszörös Oscar-jelölt Shakespeare-színész rendez filmet egy képregényből? – A Thor volt az egyetlen képregény, amelyik sráckoromban meg tudta ragadni a fantáziámat – mondja Branagh. – Két világ találkozik benne, egy nagyon ösztönös meg a mai modern, és ebből nagy kalamajka keletkezik.

A sztori hőse, Thor egy párhuzamos, ősi univerzum, Asgard renitens villámistene, akit atyja, Ódin (ezt a karaktert játssza Hopkins) a Földre, emberi testbe száműz, hogy móresre tanítsa. Amikor Asgard szörnyei el akarják pusztítani az emberiség, Thor kénytelen előkapni a kalapácsát.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Film Filmek Hollywoodi filmipar

Ajánlott bejegyzések:

  • 5+1 női Star Wars karakter, akik példaképek lehetnek az új generációk számára is 5+1 női Star Wars karakter, akik példaképek lehetnek az új generációk számára is
  • Új magyar Oscart hozott a Düne Új magyar Oscart hozott a Düne
  • Itt mindenki hall mindent Itt mindenki hall mindent
  • Az igazi pusztulás az olajfinomító mellett zajlik Az igazi pusztulás az olajfinomító mellett zajlik
  • Meghalt a Mátrix, éljen a Mátrix! Meghalt a Mátrix, éljen a Mátrix!

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr297874210

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Hallgasd a Kultúrpart műsorát a Trend FM-en! Minden szerdán 16-18h között várunk benneteket!

trendfm_logo_subhead.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. A forradalom egy holland fotós szemével
  6. Meztelenség és anatómia
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard