Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Emma Thompson nyilvánosan malackodik

Emma Thompson nyilvánosan malackodik

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2010. 04. 20.
Legendás lények nyomában - Mitikus kalandjáték és kiállítás Budapesten
2025-09-18 09:54:48

Lépj be a mesék világába, ahol legendás lények várnak rád, és csak a bátorságoddal és furfangoddal

Péter Bence hazatér - a világsztár zongorista Budapesten mutatja be legújabb produkcióját
2025-09-16 08:30:00

Új műsorral, látványos színpadi megoldásokkal és egy titokzatos vendéggel tér vissza Budapestre a

Az identitás és természet határán – Leopold Bloom Díjjal ismerték el Dezső Tamás munkásságát
2025-09-16 07:00:00

Nyolcadik alkalommal adták át a Leopold Bloom Képzőművészeti Díjat, amelyet idén Dezső Tamás nyert el az

Az év egyik legjobban várt filmje tarolt a CineFesten
2025-09-15 12:00:00

Hétvégén ért véget a 21. CineFest Miskolci Nemzetközi Filmfesztivál, melyen Joachim Trier új alkotása

további bejegyzések a szerzőtől »

Angliában egyre nagyobb feltűnést keltenek a mangalicák, amikről az ottaniak nem bírják eldönteni, hogy disznók vagy bárányok.

 
Nemrég Emma Thompson oldalán tűnt fel egy mangalica, amikor a színésznő a legújabb filmje premierjén sétált végig a vörös szőnyegen. Azóta az essexi állatkert látogatóit hozza rendszeresen zavarba három szőrös álla, amikről a vendégek nem tudják eldönteni, hogy bárányok vagy disznók.

Buddy, Porche és Margot egy tenyésztési program keretében érkeztek Angliába, és valójában ők is mangalicák. A magyar disznók állítólag közeli rokonai egy brit disznónak, ami 1972-ben kihalt, így az angolok már rég találkozhattak hasonlóval.

„Buddy szőre egészen világosszőke, ezért az emberek többnyire birkának nézik – nyilatkozta Denise Cox, az állatkert oktatási részlegének igazgatója, és hozzátette. – Azért hoztuk ide őket, hogy szaporodjanak, nehogy ez a különleges fajta kihaljon.” Cox szerint Porschén már megfigyelhetők a terhesség első jelei, de még korai lenne biztosat mondani.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Állatvilág Lavór Hollywoodi filmipar

Ajánlott bejegyzések:

  • Az identitás és természet határán – Leopold Bloom Díjjal ismerték el Dezső Tamás munkásságát Az identitás és természet határán – Leopold Bloom Díjjal ismerték el Dezső Tamás munkásságát
  • Felfelé hulló eső és xenobotok – különleges kiállítás a LAM-ban Felfelé hulló eső és xenobotok – különleges kiállítás a LAM-ban
  • Előzetest kapott az Árva – itt a Saul fia rendezőjének új filmje Előzetest kapott az Árva – itt a Saul fia rendezőjének új filmje
  • A varázsvilág újra életre kel: Harry Potter filmkoncert a Budafoki Dohnányi Zenekarral A varázsvilág újra életre kel: Harry Potter filmkoncert a Budafoki Dohnányi Zenekarral
  • Színház, koncert, jóga és trap: jön a SICC Fesztivál Színház, koncert, jóga és trap: jön a SICC Fesztivál

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr157874346

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard