Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Rádió
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Rádió
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Magyar fiúk hozzányúltak Tony Braxtonhoz

Magyar fiúk hozzányúltak Tony Braxtonhoz

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2010. 04. 23.
Megható videóban buzdít a kitartásra 320 magyar énekes
2021-03-07 20:00:00

A Kórusok Téli Éjszakáján Csepella Olivér ( Csaknekedkislány) és Tóth Árpád (Csíkszerda) közös

Ezüst Medvét nyert a magyar háborús film
2021-03-05 15:20:32

A 71. Berlini Nemzetközi Filmfesztiválon a legjobb rendezésért járó Ezüst Medvével tüntették ki Nagy Dénest

Nemzetközi siker a Závada-regényből készült magyar film
2021-03-03 14:57:58

Bekerült a 71. Berlini Nemzetközi Filmfesztivál versenyprogramjába Nagy Dénes első mozifilmje, a Závada Pál

Érkezik a világhírű magyar karmester
2021-03-02 18:23:41

A Nemzeti Filharmonikus Zenekart Nánási Henrik, a berlini Komische Oper zeneigazgatója dirigálja március

további bejegyzések a szerzőtől »

Erdös doki ígérete, hogy lesz világszt-árunk, nem jött be, helyette itt van egy másik lehetőség. Két magyar srác simogatta meg Tony Braxtont.

Újabb mérföldkő Náksi Attila és Brunner Zsolt nemzetközi zenei produkciójának életében! STEREO PALMA nevű formációjuk nevét immár az Egyesült Államokban is jegyzik, ugyanis nemrég a legendás Atlantic Records kérte fel a magyar DJ-párost egy remix elkészítésére Toni Braxton visszatérő albumának új dalára.

Az idén 60 éves fennállását ünneplő lemezkiadó olyan zenei nagyságoknak ad otthont, mint Phil Collins, Flo Rida, Estelle, a Metallica, Missy Elliott vagy épp James Blunt. A rangos névsor óriási visszatérője 2010 tavaszán Toni Braxton, akinek "Pulse" című albuma májusban lát napvilágot. A friss zenei anyag új slágere a "Make My Heart" című lendületes dance/R&B-felvétel, amelyből számos house club mix is készült.

A Beatport és az iTunes online zeneáruházakban debütált kislemez remixei között találjuk a "Make My Heart" STEREO PALMA vocal club mixét és dub mixét is. A Náksi & Brunner-párosnak már korábban is számos amerikai zenei megjelenése volt, ám ez az első olyan kiadvány, amely nem elsősorban az európai piacra, hanem egy 100%-os világsztár nemzetközi lemezén szerepel. A Warner Musichoz tartozó Atlantic Records Toni Braxton visszatérése kapcsán láthatóan igen nagy hangsúlyt fektet arra, hogy a brilliáns énekesnő a legjobb formában és a legjobb zenei anyaggal mutatkozzon be a 21. század közönségének is.


tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Zene Rock Pop

Ajánlott bejegyzések:

  • Szeretsz zenélni? Videóklipet nyerhetsz! Szeretsz zenélni? Videóklipet nyerhetsz!
  • Homokot szór a szemembe Homokot szór a szemembe
  • Foglalj hangot! Foglalj hangot!
  • Falusi Mariann darabjai Falusi Mariann darabjai
  • Amiről csak a négy fal között esik szó Amiről csak a négy fal között esik szó

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr367874506

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Hallgasd a Kultúrpart műsorát a Trend FM-en! Minden szerdán 16-18h között várunk benneteket!

trendfm_logo_subhead.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. Megjöttek a meztelen hősnők
  4. A 10 legütősebb drogos film
  5. A forradalom egy holland fotós szemével
  6. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  7. Meztelenség és anatómia
  8. Készülőben a nagy meztelen album
  9. Meztelen fővárosiak
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard