Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Vigyázz - a Nyugatinál graffitisek fújják le a nadrágodat!

Vigyázz - a Nyugatinál graffitisek fújják le a nadrágodat!

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2010. 04. 27.
Az év egyik legjobban várt filmje tarolt a CineFesten
2025-09-15 12:00:00

Hétvégén ért véget a 21. CineFest Miskolci Nemzetközi Filmfesztivál, melyen Joachim Trier új alkotása

ONE MORE LIKE: A magyar sportdráma, ami meghódította Las Vegast is
2025-09-15 10:10:01

A ONE MORE LIKE című magyar sportdráma a hétvégén Batumiban és Las Vegasban is diadalt aratott: a provokatív

A magyar népi kultúra ünnepe: új évad kezdődik a Hagyományok Házában
2025-09-11 15:55:34

A Hagyományok Háza új évadában a magyar népi kultúra életerejét és gazdagságát ünnepli: tánc, zene

Cannes-tól Velencéig: nemzetközi sikerfilmek érkeznek a Mozinet Filmnapokra
2025-09-11 07:34:38

Fesztiválsikerek, friss magyar alkotások és különleges filmes élmények várják a közönséget a 15. Mozinet

további bejegyzések a szerzőtől »

Fényfestés, graffitizés, meg persze zene, zene és megint zene szerepel a kínálatban.


Fiatalos környezet by IKEA
A Nyugati pályaudvar mellett, az Eiffel irodaházban működő U26 djuice clubshopban napközben mobilügyek intézhetők, egyébként pedig zenei és kulturális programok, előadások, bár, terasz várják folyamatosan a közönséget.

Április 29-én, csütörtökön bárki újrarajzolhatja saját karakterét, akár három dimenzióban is. A fényceruza segítségével megrajzolt ábrák csak speciális, 3D szemüveggel láthatók. A technológia feltalálója egy magyar fiatalember, Rátai Dani.

A nyitó hétvégén számos érdekes program csalogatja máris a látogatókat. Nem kérdés, hogy az U26 leendő látogatóinak egyik kedvenc animációs sorozata a South Park. A nyitónap délutánján a rajzfilm sorozat sztárjai fotózható közelségben lesznek, miközben a karaktereket szinkronizáló színészek teszik teljessé az illúziót.
Filmrészletek és videoklipek főszereplőivé válhat bárki, a helyszínen kialakított mini stúdióban. A greenbox video segítségével az újraforgatott jeleneteket rögzítik, és email-en küldik el az újdonsült sztároknak.


Nagyon trendy
Amikor besötétedik, a TREK-PORT csapata kezdi el áldásos vizuál-tevékenységét: a parkra néző pályaudvari épületeket futurisztikus vetítéssel keltik életre.

Persze jó zenében sem lesz hiány. Csütörtök esti sztárfellépő a Németországból érkező electro-house duó, a Booka Shade, akik élő koncertet adnak az Eiffel parkban. Warm-up fellépő a hazai Biscuit Reality. A szabadtéri koncertek után az U26 djuice clubshop-ban folytatódik a buli, mégpedig a hazai breakbeat és house szcéna elitjével: Naga, Beta és a Fine Cut Bodies pakolja a lemezeket.

Április utolsó napján, 30-án, pénteken az MTV brand:new tehetséges zenészeivel nemcsak közös fotózásra, de közös zenélésre is lehetőséget biztosítanak. A hangszereken a fiatalok is játszhatnak majd, és kipróbálhatják tehetségüket a zenészek mentorálásával. A pénteki zenei programok legkedveltebb játéka minden bizonnyal a híres Guitar Hero játék lesz, amikor a sztárvendégek is megküzdenek a vállalkozó szelleműekkel.

Este brand:new zenekarok játszanak: Odett, a the (hated) tomorrow, a Hősök, a We Plants are Happy Plants és a Jacked. A már befutott együttesek közül a The Kolin is fellép.


Kocsma vagy telefonbolt?
A fesztivál harmadik és negyedik napján a bicikli, bmx, görkorcsolya, gördeszka legnagyobb hazai sztárjai tartanak bemutatókat és adnak tanácsokat.

Tömegből kitűnni vágyó fiatalok kedvére szól a szombati egyik programajánlat, amikor is a vállalkozó szelleműek stylistok segítségével újíthatják meg ruhatárukat. Street art művészek vállalták, hogy festékpisztollyal megfestik a helyszínre hozott nadrágokat és pólókat. Ezen a napon legális graffitizésre is lehetőség lesz, a mobil falat nemcsak graffiti művészek fújhatják tele.

Szombaton, egész nap DJ-k játszanak, úgymint a hazai hiphop DJ kultúra négy neves képviselője, DJ Jami, DJ Zefil, DJ Gerysson és DJ Quick. Este a hazai rap egyik jeles képviselője, az NKS lép fel, utána óriási DJ párbajra kerül sor, melynek keretében a négy DJ egyszerre két pultnál játszik felváltva.

„Nem egyszeri alkalom, hogy az U26 buliközponttá alakul. Továbbra is eltökélt célunk, hogy tartalmas, változatos programokat, igényes szórakozási lehetőséget adjunk a fiataloknak” – ígérte Biró Balázs, a program főszervezője.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Zene Graffiti Könnyűzene

Ajánlott bejegyzések:

  • Újra Veszprém lesz az operett fővárosa Újra Veszprém lesz az operett fővárosa
  • VALMAR – Év végi szuperkoncert az Arénában VALMAR – Év végi szuperkoncert az Arénában
  • Közel 70 program, koncertek és bartókos ízek: startol a 4. Bartók Feszt Közel 70 program, koncertek és bartókos ízek: startol a 4. Bartók Feszt
  • Csűrök között szól a világ – Jubileumi fesztivál Kalotaszegen Csűrök között szól a világ – Jubileumi fesztivál Kalotaszegen
  • Kezdő dalszerző vagy? Jelentkezz az Artisjus új mentorprogramjába! Kezdő dalszerző vagy? Jelentkezz az Artisjus új mentorprogramjába!

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr227874764

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard