Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
A németek megmérgezték az amerikai elnököt

A németek megmérgezték az amerikai elnököt

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2010. 05. 04.
„Az embert emberré tette…” – vasárnap zárt a DOMBOS FEST
2026-06-29 20:24:10

A DOMBOS FEST idei vasárnap esti fellépője volt a Szegedről érkező Csizmadia Anna – Nagy Gábor – Szokolay

Etnofon az I. OniFeszt-en
2026-06-26 23:11:44

Az Óbudai Népzenei Iskola háromnapos zenei fesztiváljának, az I.OniFeszt-nek volt vendége június 22-én

„Nem több ezer emberre utazunk, hanem egy válogatott társaságra”
2026-06-22 13:26:04

A vajdasági Dombos Festről Horváth Lászlóval, a fesztivál alapító-művészeti vezetőjével – egyben a Fonó

Vecsei H. Miklós a Zsámbéki Nyári Színházról
2026-06-22 12:31:15

Idén is megnyitja kapuit a nagy múltú Zsámbéki Nyári Színház , amelynek előadásai a már jól ismert

további bejegyzések a szerzőtől »

Idősebb George W. Bush felesége memoárjaiban arról is beszámol, hogy a 2007-es heiligendammi G-8 csúcstalálkozón mindketten furcsa betegségbe estek, így férje nem tudott tárgyalni sem.

Laura Bush lehetségesnek tartja, hogy férjével együtt megmérgezték német vendéglátói. A „Spoken From The Heart” című memoárjában részletesen leírja a heiligendammi történéseket, egészen addig, hogy hogyan voltak kénytelenek ágyban maradni egy hirtelen kór miatt.

Még a titkosszolgálat is kivizsgálta az esetleges mérgezés körülményeit.
A CNN pontosan idézte is a most megjelenő könyvből azt a részt, amiben az egykori First Lady leírja, hány tárgyalásról maradt le a 16 fős delegiációt vezető egykori elnök; Bush például nem tudott találkozni Sarkozyvel, a francia elnökkel.

A Fehér Ház akkoriban vírusként kommunikálta Bush rosszullétét. A 63 éves Laura Bush szavai szerint különös, hogy csak az ő delegációjuk betegedett meg. Novemberben elolvashatjuk id. George W. Bush változatát is, az ő könyve akkor kerül a piacra.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Politika Irodalom Könyv Bűn

Ajánlott bejegyzések:

  • Erdő van idebenn: Tóth Marcsi az új Margó-díjas Erdő van idebenn: Tóth Marcsi az új Margó-díjas
  • Az ázsiai gyógyító regény az új skandináv krimi Az ázsiai gyógyító regény az új skandináv krimi
  • Vecsei H. Miklós a Zsámbéki Nyári Színházról Vecsei H. Miklós a Zsámbéki Nyári Színházról
  • Dalokból szőtt történelem – megjelent a Dalszerző Bookazin Dalokból szőtt történelem – megjelent a Dalszerző Bookazin
  • Krasznahorkai László Nobel-díjas író világa Szentendrén – október végéig látható a Minduntalan kiállítás Krasznahorkai László Nobel-díjas író világa Szentendrén – október végéig látható a Minduntalan kiállítás

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr177875354

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása