Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Töltsd fel a fotóidat, és nyerj!

Töltsd fel a fotóidat, és nyerj!

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2010. 05. 21.
Dupla jubileumi koncert: SoNoRo 20 & FAB 10
2025-10-21 17:46:53

A Kelemen Barnabás és Kokas Katalin hegedűművész-házaspár által alapított Fesztivál Akadémia  Budapest

Túlvilági olimpikonok a Depeche Mode univerzumában – grandiózus show az MVM Dome-ban
2025-10-16 10:34:26

Két olimpiai bajnok, Szász Emese és Fodor Rajmund is kilép a valóság kereteiből, hogy misztikus lényként

Tradíció és elegancia találkozása – Átadták a Kis fekete pályázat díjait
2025-10-14 09:25:02

Tíz alkotó vehetett át elismerést a Hagyományok Háza Kis fekete pályázatán, ahol a népművészet és a

Tiszta őrület – Woody Allen legújabb darabjának világpremierje Budapesten
2025-10-13 18:00:00

November 7-én a Centrál Színházban mutatják be Woody Allen legújabb vígjátékát, a Tiszta őrületet

további bejegyzések a szerzőtől »

Idén újraindul a Folklórfesztiválok Magyarországi Szövetségének fotópályázata, amire tavaly közel százan neveztek.

Miután tavaly nagy sikerrel zárult a Folklórfesztiválok Magyarországi Szövetségének (CIOFF Hungary) fotópályázata, a versenyt idén is meghirdetik. 2009-ben közel 100 pályázó szállt versenybe több mint 600 kiváló fotóval. A pályázaton ezúttal is magyarországi népművészeti fesztiválokon, rendezvényeken (2009-2010-ben) készült fotókat várunk.

A pályaművek beküldési határideje 2010. augusztus 31.

Pályázati témák:
1. Portré népviseletben (Portrait in National Costume)
2. Akció fotó - előadás közben (Action performance photo)
3. Nemzetek közötti barátság (Friendship between nations photo)
4. Népművészeti vásár


fotó: Takács Sándor

Fotóikat tetszőleges méretben, JPG formátumban tölthetik fel. Minden benevezett fotó regisztrációs számot kap, így név nélkül kerül elbírálásra. Csak Magyarországon készült fotóval lehet nevezni. A pályázók a fotóikat IDE tölthetik fel, 2010 május 15-től.

A szakmai zsűri és a közönség szavazatai alapján a 3 nyertes alkotó fotóit (kategóriánként maximum 3 db) továbbítjuk a CIOFF nemzetközi fotópályázatára, melynek várható időpontja 2010. október. A pályázók felvételeik beküldésével a képek felhasználási jogát térítésmentesen átengedik időbeli és térbeli korlátok nélkül a CIOFF-nak, azaz a pályázat meghirdetőjének. A felhasználási jog átengedését azonban ahhoz a feltételhez kötik, hogy megjelenés esetén a képek mellett szerepeljen a szerző neve és országa, továbbá nyomtatott sajtóban való megjelenés esetén tiszteletpéldányt kapjanak az alkotók a kiadványból. E két feltétel elmulasztása esetén a felhasználási jogot visszavonhatják a szerzők.

Díjazás:
• A nyertes fotókat továbbítjuk a CIOFF nemzetközi fotópályázatára.
• A meghirdető és a partnerek 2011-12-es reklámanyagaiban (plakátok, eseménynaptárok, műsorfüzetek) felhasználják a nyertes fotókat.
• A Fesztiválhoz kapcsolódó fotókiállításokon a képeket kiállítjuk.

Partnerek:
• Kultúrpart
• Magyar Fotóművészeti Alkotócsoportok Országos Szövetség
Támogatók:
• Magyar Turizmus Zrt.
• Oktatási és Kulturális Minisztérium
Budapest, 2010. május 15.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Folk Fényképészet, fotó

Ajánlott bejegyzések:

  • Tradíció és elegancia találkozása – Átadták a Kis fekete pályázat díjait Tradíció és elegancia találkozása – Átadták a Kis fekete pályázat díjait
  • A hagyomány és a kortárs divat találkozása – „Kis fekete” divatbemutató a Hagyományok Házában A hagyomány és a kortárs divat találkozása – „Kis fekete” divatbemutató a Hagyományok Házában
  • Ahol a mesék ma is megszólalnak Ahol a mesék ma is megszólalnak
  • Kézműves mesterségek találkozója a marosvásárhelyi várban Kézműves mesterségek találkozója a marosvásárhelyi várban
  • Taste of Transylvania 2026 – Székelyföld ízei a Skanzenben Taste of Transylvania 2026 – Székelyföld ízei a Skanzenben

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr527876508

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard