Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
A világ legjobb nője családokat tesz tönkre

A világ legjobb nője családokat tesz tönkre

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2010. 05. 22.
Egy kiállítás titkai
2023-03-29 18:44:52

Amikor Simon Zsolt József porcelántervezőként elnyerte az MMA ösztöndíját, még nem sejtette, hogy pár év

Folytatódik a családi művészeti kavalkád a Duna-parton
2023-03-28 14:02:51

A Pesti Vigadóban megrendezett Essentia Artis programsorozat utolsó hetén ingyenes programokkal, koncertekkel

Az leszel, amit megeszel
2023-03-27 20:52:26

Wossala Rozina elkeserítőnek, sőt veszélyesnek látja a feldolgozott élelmiszeripari termékek fogyasztását

A tizedik tételnél jártam, amikor kitört a háború
2023-03-25 21:13:12

Dobszay-Meskó Ilona békemisét kezdett komponálni az MMA ösztöndíjprogramjának keretében, még 2019-ben.

további bejegyzések a szerzőtől »

Megan Fox a békés amerikai párok életét is tönkreteszi - akaratán kívül.

Egy féltékeny nő nyilvánosan megalázta a Transformers-filmek sztárját. Megan Fox egy csésze kávéra ugrott be a Starbucks kávézólánc egyik nyugat-hollywoodi üzemegységébe, és sorban állás közben hozzálépett egy rajongója.

– Te vagy a legklasszabb nő a világon, nincs még egy hozzád fogható! – magasztalta a fiatalember Megant, csakhogy mellette állt a barátnője is, aki dührohamot kapott. – Nehogy már sokat képzelj magadról, se a szád, se a melled nem igazi! – ripakodott rá a színésznőre, aki először szóhoz sem jutott.

– Csak egy kávét szerettem volna, ennyit nem ér az egész – bökte ki végül vörös fejjel, és sietve a kijárat felé vette az irányt. – Semmi nem vagy Angelina Jolie-hoz képest! – ordított utána búcsúzóul a felgerjedt perszóna.

A Transformers 3 forgatási munkálatai már megkezdődtek, de a színészek még nem dolgoznak, mert egyelőre olyan jeleneteket vesznek fel, amelyekhez élő szereplőkre nincs szükség. És úgy hírlik, Megan Fox mégsem vállalja a robotkalandot. Ő más kalandokra hivatott.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Film Filmek Hollywoodi filmipar

Ajánlott bejegyzések:

  • Új magyar Oscart hozott a Düne Új magyar Oscart hozott a Düne
  • Itt mindenki hall mindent Itt mindenki hall mindent
  • Az igazi pusztulás az olajfinomító mellett zajlik Az igazi pusztulás az olajfinomító mellett zajlik
  • Meghalt a Mátrix, éljen a Mátrix! Meghalt a Mátrix, éljen a Mátrix!
  • A Central Perk titkai A Central Perk titkai

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr627876974

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Hallgasd a Kultúrpart műsorát a Trend FM-en! Minden szerdán 16-18h között várunk benneteket!

trendfm_logo_subhead.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. A forradalom egy holland fotós szemével
  6. Meztelenség és anatómia
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard