Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Twitteren üzent az elszökött kobra

Twitteren üzent az elszökött kobra

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2011. 03. 30.
Dupla jubileumi koncert: SoNoRo 20 & FAB 10
2025-10-21 17:46:53

A Kelemen Barnabás és Kokas Katalin hegedűművész-házaspár által alapított Fesztivál Akadémia  Budapest

Túlvilági olimpikonok a Depeche Mode univerzumában – grandiózus show az MVM Dome-ban
2025-10-16 10:34:26

Két olimpiai bajnok, Szász Emese és Fodor Rajmund is kilép a valóság kereteiből, hogy misztikus lényként

Tradíció és elegancia találkozása – Átadták a Kis fekete pályázat díjait
2025-10-14 09:25:02

Tíz alkotó vehetett át elismerést a Hagyományok Háza Kis fekete pályázatán, ahol a népművészet és a

Tiszta őrület – Woody Allen legújabb darabjának világpremierje Budapesten
2025-10-13 18:00:00

November 7-én a Centrál Színházban mutatják be Woody Allen legújabb vígjátékát, a Tiszta őrületet

további bejegyzések a szerzőtől »

Még múlt héten tűnt el egy kobra a bronxi állatkertből. A veszélyes állatot azóta se találják, de Twitteren már többször is hírt adott magáról.


Lelépett
 A terrárium környékén dolgozó munkások azonnal távoztak a helyszínről amint konstatálták, hogy a veszélyes kígyónak nyoma veszett.

A fél méteres állat az állatkert gondozói szerint még mindig a látogatóktól elzárt területen tartózkodik. Az egyiptomi kobrák főleg Észak-Afrikában őshonos. A mérge erős, egy kifejlett elefántot 3 óra alatt öl meg, egy emberhez elég 15 perc. A mérge az idegeket blokkolja, áldozata egyszerűen megfullad.

Az állatkert szerint nem valószínű, hogy a kígyó kimerészkedett volna a nyílt terepre, mert jobban szeretnek elbújni. A gondozók bíznak benne, hogy előbújik, ha megéhezik. A múlt héten eltűnt állat azóta se került elő, Twitteren viszont már 75 ezer követője van. A vicces kígyó a várost járva üzenget a nagyvilágnak.

A @BronxZoosCobra már megírta hol vannak a vegán éttermek, kirándulást tett a Wall Streeten, és külön üzent Charlie Sheennek is.

„ Elhagyom a Wall Streetet, ezek a fiúk feltérképezik a bőrömet”

„Hogyan fogahtnék taxit ebben a városban? Nem vagyok fehér, biztos azért van”

„Nagyon halkan a Természettudományi Múzeum kígyókiállítására tartok. Nagyon vicces lesz”

„ Sokan kérdezik, hogy hogyan tudok twittelni számítógép és ujjak nélkül. Sosem hallottatok még az iPhone-ról?”

A dolog odáig fajult, hogy az NBC e-mailben kereste meg a kobrát, egy rövid interjút kérve tőle.

- MIiért nem haraptál meg senkit eddig?

- Még senki sem érdemelte meg. Eddig. De néhány utas nem hagyja leszállni a többit a metróról. Ezekbe bele fogok rúgni.

-Mit szólsz hozzá, hogy már 75.000 ember követi a kalandjaidat?

Örülök neki, hogy ennyi ember követ engem. Azt hiszem kevésbé örülnének, ha én követném őket.

A kobra kalandjait kövesd a Twitteren!

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
New York Internet Állatkert Lavór

Ajánlott bejegyzések:

  • Tradíció és elegancia találkozása – Átadták a Kis fekete pályázat díjait Tradíció és elegancia találkozása – Átadták a Kis fekete pályázat díjait
  • A hagyomány és a kortárs divat találkozása – „Kis fekete” divatbemutató a Hagyományok Házában A hagyomány és a kortárs divat találkozása – „Kis fekete” divatbemutató a Hagyományok Házában
  • Először Magyarországon: érkezik a Wicked az Erkel Színház színpadára Először Magyarországon: érkezik a Wicked az Erkel Színház színpadára
  • Évadnyitó koncert a zene világnapján Évadnyitó koncert a zene világnapján
  • Az ismeretlen modell nyomában – Gustav Klimt elveszett festményének regényes története Az ismeretlen modell nyomában – Gustav Klimt elveszett festményének regényes története

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard