Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Argentin győzelem, tapsvihar a TIFF-gálán

Argentin győzelem, tapsvihar a TIFF-gálán

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2011. 06. 14.
A Sundance Fesztiválon versenyez A boldogság ügynöke
2023-12-08 06:00:00

A Sundance-en debütál Zurbó Dorottya és Arun Bhattarai  A boldogság ügynöke  (Agent of Happiness) című

A magyar rockzene történetét bemutató képregény jelent meg
2023-12-07 06:00:00

A hazai rockzene történetének ikonikus szereplőit és eseményeit egyedülálló módon, képregény formában

Szeretetszédelgő - Sziámi AndFriends lemezbemutató koncert
2023-12-06 06:00:00

December 8-án a Magyar Zene Házában tart lemezbemutató koncertet a Sziámi AndFriends.

Átadták az idei Prima Primissima Díjakat
2023-12-05 09:49:25

Idén is tíz kategóriában vehették át a Prima Primissima Díjakat a magyar szellemi élet, a művészet, a

további bejegyzések a szerzőtől »

A fesztivál nagydíját, a Transilvania Trófeát az argentin Miguel Cohan Sin Retorno/Nincs visszaút című alkotása nyerte el.

A filmművészet jeles hazai és külföldi személyiségeinek kitüntetéséről, a legjobb alkotásokért járó elismerések kiosztásásáról, valamint emlékezésről szólt, és tapsvihartól volt hangos a tizedik Transilvania Nemzetközi Filmfesztivál (TIFF) szombaton este tartott ünnepi gálaműsora, amelynek idén is a kolozsvári román színház adott otthont. A fesztivál nagydíját, a Transilvania Trófeát az argentin Miguel Cohan Sin Retorno/Nincs visszaút című alkotása nyerte el, a legjobb rendezőnek járó díjat pedig megosztva kapta az izlandi Rúnar Rúnarsson és a román Constantin Popescu. A kiválósági díjjal jutalmazott Lucian Pintilie és a nemzetközi filmművészethez való hozzájárulásáért kitüntetett Jacqueline Bisset egyaránt csókokat dobált a közönség felé, ezzel is megköszönve az irántuk tanúsított figyelmességet.

Folytatás itt>>

Forrás: OS

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Film Kolozsvár Erdély Kolozs megye

Ajánlott bejegyzések:

  • A Sundance Fesztiválon versenyez  A boldogság ügynöke A Sundance Fesztiválon versenyez A boldogság ügynöke
  • A mozikban is ünnepel a 10 éves Bagossy Brothers Company A mozikban is ünnepel a 10 éves Bagossy Brothers Company
  • Januárban érkezik A szabadság hangja című film Januárban érkezik A szabadság hangja című film
  • Olasz díjnyertes filmek érkeznek Budapestre Olasz díjnyertes filmek érkeznek Budapestre
  • Kezdődik a 12. Szemrevaló Filmfesztivál Kezdődik a 12. Szemrevaló Filmfesztivál

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr977925566

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

Hallgasd a Kultúrpart műsorát a Trend FM-en! Minden szerdán 16-18h között várunk benneteket!

trendfm_logo_subhead.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. A forradalom egy holland fotós szemével
  6. Meztelenség és anatómia
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard