Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Megvan a világ legrondább kutyája

Megvan a világ legrondább kutyája

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2011. 06. 26.
130 év mozi – Felújított filmklasszikusokkal ünnepel a főváros
2025-07-15 18:00:00

Szeptember 16. és 21. között ismét megrendezik a Budapesti Klasszikus Film Maratont, ahol restaurált magyar és

Népi ritmusok és legendás éjszakák Gombaszögön
2025-07-14 18:00:00

A Felvidék legnagyobb ifjúsági-kulturális rendezvényén, a Gombaszögi Nyári Táborban idén is különleges

Rock, család, Balaton: közeleg a 17. TÁBOR Fesztivál
2025-07-14 11:02:30

Augusztusban ismét benépesül Alsóörs, ahol a hazai rock- és metalélet nagyjai, családbarát programok és

Zene, ami összeköt - országjárásra indul a Concerto Budapest
2025-07-11 18:00:00

A klasszikus zene erejével szeretné közelebb hozni az embereket egymáshoz és a kultúrához a Concerto Budapest

további bejegyzések a szerzőtől »

Szoros verseny előzte meg a világ legcsúnyább kutyája díjátadót. A nyertes Yoda, a 14 éves kínai kopasz csivava.

Yodát a kaliforniai döntőbírák annyira bájosan visszataszítónak találták, hogy egyértelmű volt, ő viszi haza pénteken a legrondább kutya díját.

Forrás: Daily Mail

A matuzsálemnek számító kutya apró termetével, csupasz lábaival, kilógó nyelvével és a testén véletlenszerűen növő szőrcsomóival kápráztatta el a zsűrit.

Yoda vicces külseje nehéz múltat takar. Tulajdonosa egy útszélen lelt rá az akkor haldokló kutyára. Kezdetben patkánynak nézte és tovább akart hajtani, ám közelebbről szemügyre véve rájött, egy elhagyott kutyáról van szó. A nő, bár kezdetben viszolygott kissé az eb külsejétől, mégis befogadta.

2007 óta rendezik meg ezt a szokatlan eseményt, és az elmúlt években a csivavák különböző fajtái uralták a versenyt. Eddig háromszor vithették haza a legocsmányabb kutya díjat.

Forrás: Daily Mail

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Amerika Díjak Kutya Képző

Ajánlott bejegyzések:

  • Rock, család, Balaton: közeleg a 17. TÁBOR Fesztivál Rock, család, Balaton: közeleg a 17. TÁBOR Fesztivál
  • Tánc, zene, mesterségek: a Hagyományok Háza beköltözik a nyári fesztiválokra Tánc, zene, mesterségek: a Hagyományok Háza beköltözik a nyári fesztiválokra
  • A nyár ritmusai a BJC-ben A nyár ritmusai a BJC-ben
  • Benson Boone letarolja a nyarat – itt az új album és videóklip Benson Boone letarolja a nyarat – itt az új album és videóklip
  • „Ennyike?” – A kérdés, amit nem lehet megkerülni „Ennyike?” – A kérdés, amit nem lehet megkerülni

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr867897698

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard