Az olvasottság nem publikus.

Kultúrpart

  •         
  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció

Kultúrpart

  • Film
  • Színház
  • Irodalom
  • Zene
  • Tánc
  • Folk
  • Képző
  • Podcast
  • Videó
  • Gyermek
  • Produkció
Mutassuk meg golyóinkat a Duna partján

Mutassuk meg golyóinkat a Duna partján

Kultúrpart a szerző friss bejegyzései 2011. 08. 02.
Tradíció és elegancia találkozása – Átadták a Kis fekete pályázat díjait
2025-10-14 09:25:02

Tíz alkotó vehetett át elismerést a Hagyományok Háza Kis fekete pályázatán, ahol a népművészet és a

Tiszta őrület – Woody Allen legújabb darabjának világpremierje Budapesten
2025-10-13 18:00:00

November 7-én a Centrál Színházban mutatják be Woody Allen legújabb vígjátékát, a Tiszta őrületet

Szembe mersz nézni azzal, akivé válhattál volna?
2025-10-13 17:08:25

Vigh Bálint új független filmje, a KONEKT az önismeret és a traumafeldolgozás kérdéseit vizsgálja egy

Dalokból szőtt történelem – megjelent a Dalszerző Bookazin
2025-10-10 17:00:00

Megjelent az Artisjus első Dalszerző Bookazin kiadványa, amely több mint száz év magyar zenetörténetét

további bejegyzések a szerzőtől »

A gömbölyded formák kedvelői holnap, augusztus 3-án a Lánchíd pesti hídfője mellett gyülekeznek, hogy összemérjék golyóikat.

Az I. Danube Pétanque Open 18:30 -kor kezdődik Budapesten a folyó pesti oldalán, a Lánchíd tövében, a Duna Tanösvény Sportpályák nevű állomásán. A bajnokság elsősorban amatőröknek, műkedvelőknek és azoknak szól, akik szeretnék kipróbálni ezt a sportágat, ráadásul Budapest egyik legszebb pontján.



A pétanque nevű francia golyójáték szabályait a kezdők megtalálják a sportpályán elhelyezett információs táblán, amelyet Varga Szilvia Marcella készített. Érdemes minél korábban érkezni, hogy a versenyzők minél több játszmát játszhassanak, hiszen a legtöbb győzelmet elérő négy játékos vagy páros kerül a főtáblára. Az érdeklődőknek maguknak kell a pétanque-készletről gondoskodniuk, de a szervezőknél is lesz néhány, amit kölcsön lehet kérni a bajnokság idejére.

A Duna Tanösvény térképét itt lehet megtalálni.

tovább
Facebook Tumblr Tweet Pinterest Tetszik
0
Budapest Játék Duna Képző

Ajánlott bejegyzések:

  • Ingyenes fotókiállítás nyílik a "Nekem a BudaPart...!" pályázat nyertes képeiből Ingyenes fotókiállítás nyílik a "Nekem a BudaPart...!" pályázat nyertes képeiből
  • Jön a Budapest SUP Fesztivál Jön a Budapest SUP Fesztivál
  • Péter Bence hazatér - a világsztár zongorista Budapesten mutatja be legújabb produkcióját Péter Bence hazatér - a világsztár zongorista Budapesten mutatja be legújabb produkcióját
  • VALMAR – Év végi szuperkoncert az Arénában VALMAR – Év végi szuperkoncert az Arénában
  • A lélek hangja Harlem szívéből – Motown klasszikusokkal tér vissza a gospelkórus A lélek hangja Harlem szívéből – Motown klasszikusokkal tér vissza a gospelkórus

A bejegyzés trackback címe:

https://kulturpart.hu/api/trackback/id/tr817899346

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Tovább a Facebook-ra

A Kultúrpartot 2024-ben a Magyar Művészeti Akadémia támogatta.

mmalogoc_1_ketsoros.jpg

Legolvasottabb

  1. Megdöbbentő fotók a néptelen fővárosról
  2. Top 10: ezek a legjobb szerelmes filmek
  3. A 10 legütősebb drogos film
  4. Megjöttek a meztelen hősnők
  5. Meztelenség és anatómia
  6. A forradalom egy holland fotós szemével
  7. A legizgalmasabb fotók 2015-ből
  8. Meztelen fővárosiak
  9. Készülőben a nagy meztelen album
  10. Nézd meg a 48-as szabadságharc hőseiről készült fotókat!

Hírlevél feliratkozás

Kultúrpart Csoport

  • Kultúrpart Produkció
  • Kultúrpart Kommunikáció
  • Rólunk

Kapcsolat

  • Impresszum
  • Partnereink
RSS Facebook Twitter
süti beállítások módosítása
Dashboard